bugün

geçenlerde cinsel bekaretle ilgili broşür dağıtırken tesadüf ettiğim hanım arkadaştır.

- buyrun efendim. cinsel bekaretsizliğe karşı verdiğimiz amansız mücadeleye siz de destek olun. siz de çok cinsel bekaret sahibi muhterem bir hanımefendiye benziyorsunuz. yürüyüşünüzden anladım.

+ yürüyüşümden mi ?ne alaka yaa? geri zakalı mısın? ben o dertten 14 yaşında kurtuldum taam mı? şimdi siktir git defol pislik. hem bikerem önemli olan ruhundaki zarın patlak olmaması taam mı? patlak olmayıp da neler neler yapıyolar ona ne dicaksın? hem ben masonum taam mı?

bu da neyin nesiydi böyle sevgili dostlar. cinsel bekaretsiz bir hanımın ne kadar saldırgan, çığırtkan, terbiyesiz olduğunu o dakika bir kez daha idrak edip ibret almıştım.

cinsel bekaretini kaybetmesine rağmen nasıl da hayata bağlıydı. ama biz nuri alço filmlerinde böyle görmemiştik. hani nerede intiharlar? nerede bekaretini kaybedince depresyona girip kafayı sıyırmalar?

sonra aklımda bir ampul yandı. yeni bir çıkarım daha yapmıştım: ''cinsel bekaretini kaybeden insanları yürüyüşlerinden anlayamazsın.'' evet, bacakları bitişik ya da ayrık diye hanım arkadaşları bir takım kategorilere dahil edemezdim.

mahallemizin kalender, cinsel bekaretsizlik düşmanı namık abi de yanılabiliyormuş:

- bak lan hor kullanici! bak bu karı patlak. görüyo musun?
+ sahi mi? nereden anladınız abi?
- lan salak baksana bacaklar ayrılmış oğlum? görüyorsun ama bakmıyorsun.
+ vay beee! ne tespit ama...

demiştim o zamanlar. ama şimdi anlıyorum ki cinsel bekaretsizlik denilen bu sinsi hastalığın kimlerde ortaya çıkacağı belli olmuyor.
(bkz: cinsel bekaret)
pişman olmayacağını bildiği kişiyle bekaretini paylaşan kadındır.
(bkz: cinsel seks)
(bkz: cinsel bekaret)
(bkz: aynı ananın çocukları)
bir cin ile cinsel seks yapmak zorunda kalmış kadındır. niye hayata küssün ki? felak nas okuyunca cinsel seks son bulur. cinsel mevzular bunlar hep.
aşmıştır.
(bkz: fahişe)