bugün

Yok ya olur mu batida o kadar filmleri falan var bunlarin. Demek ki baskalarina da gotunuyorlar.
sırf mutfaktan takırtılar duydu diye evini cinli ilan eden dinciler var, burada varılması gereken sonuç cinler ve diğer ruhani varlıklar dinlere inananların zihinlerinde barınır, ateist o mutfaktaki sesin mantıklı açıklamaları olduğunu anlar, su tesisatı veya fare.

her şey için doğa üstü varlıkları suçlayan mslümanlar, kendi zihinlerinde oyunlar oynuyor.
Bütün müslümanlara da gözükmediğine göre bu tezinde çürüdü buradan da Allah yok sonucu çıkmaz sana yani yine aklını kullanamadın bir garip yazar.
insanlara anlatıyorum. Ben cin gördüm. Kapıda insan silüeti şeklinde karaltı diye. inanıyo hemen la. Hayatım boyunca hiç görmedim. Yanılsama şeklinde şeyler gördüm sadece. Bide en çok korkuyu hissettiğim anlarda birşey görür gibi oldum. Aslında öyle birşey yoktu. Gerçekten bu dünyada insandan daha zararlı varlık olamaz. Banane Cinden minden bana zarar veren şey insanlar.
kendi uydurduğuna kendi inandığı için.
bizim köyde çok hikayeler anlatıp küçükken psikolojimi bozmuşlardı geceleyin tek uyayamazdım. aq dincileri çocukluğumu mahvettiler.
''Amsterdam'da millet popodan koko çekmeli grup seks yapıyor yaprak kımıldamıyor, bizim iki biralı kuru seksimize sel deprem
Hoca bize taktı'' tivitin akıllara getiren durumdur.
cin gören ateist müslüman olduğu için sen öyle sanıyorsun belki.