bugün

Cinler var olmadığına göre gerçek değildir.

Arkadaşım yıl 2016 hadi inanca dine saygı gösteriyoruz ama cinler periler oldu mu şimdi...
islam'a göre cinler vardır fakat cinler istikbalden haber veremezler. Ecinni taifesi uzak olan yerlere süratli bir şekilde intikal edebildiğinden ve insanlara görünmediklerinden insanlar için gaib hükmündeki şeyleri bilebilirler.
Gerçektir ama geleceği öğrendikleri yalandır. Cinler geçmişi çok çok iyi bilirler ama geleceği kesinlikle bilemezler. Lakin insanlar da bilemediklerine rağmen bazen tutturuyorlar, onlarda bizim gibi sallıyorlar onda biri tutarsa tutar.
Cinler gerçek olmadığı için hocası da gerçek değildir.
Gerçek olduğuna inanıyorum. 100 yıllar önce cinlerle alakalı olan kitaplar müzelerin kasalarinda muhafaza edildiğine göre önemli o kitaplarinda gerçekliği var. Ama geleceği göremezler tabi sadece insanları rahatsız eder. Nesnelerin yerlerini söyleyebilirler. Uzaklardan haber getirebilirler.
Rahmetli dedem müezzindi, annem de bir gün merak edip sormuş, baba demiş, imam talkını verince ölü kalkıp başını tahtaya vurunca, imam o sesi duyuyor mu?
Kızım demiş, bu devirde öyle hoca nerdeee.

Öyle hocalar vardıysa bile bu devirde imkansıza yakın, kaldı ki bu şeyleri yapabilecek olanlar da işi şarlatanlığa, ticarete dökmezler, dinini bilen hocalar, daha doğrusu yaşayan hocalar kabir başında dua okumak için para da almazlar.

islam dininde cinler vardır, tarih boyunca cinlere hükmeden bir peygamber de vardır, şimdi bu şarlatanlar koskoca bir peygamber ile kendilerini bir tutuyorlar demek oluyor.

Üstelik cinler gelecekten haber veremezler.

Cinlerin yapabildikleri şeyler, örneğin hipnoz etkisindeki kişileri konuşturmak gibi şeyler, ben çariçeydim, ben kraldım falan, ben teksas ta orospuydum diyen yok nedense.

Cinci hocayım diyen birine rastlarsanız topuklarınız kıçınıza vura vura kaçın, o herif kesin şizofrendir
Büyük ihtimalle çoğu saçma sapan yerden bir şeyler öğrenmiş kişilerdir. Özellikle bazıları saçma sapan bile olmadan milletin parasini almak için uğraşırlar. Meselam bağlama büyüsü filan. Banada gelip yap diyen oldu. Bildiğin para teklif edildi. Mamafih zinhar haram yasak.
bunların varlığını sormanıza bile insan hayret ediyor. senden farkı olmayan birinden medet ummak nedir allasen.gençler yapmayın cin çarpan alimureti.
cinci hocaların cinleri hep sapıklar. Nedense hep kadınları soyundurur dua ederler. Bunu yapmasını isteyen aşağılık hocalar var ama bunu yapan salak kadınları söyleyecek laf bulamıyorum..
Allah ın yarattığı en üstün varlık insandır.
psikiyatride staj yapmış bir arkadaşım, hastalardan birinin etrafta sürekli cinleri gördüğünü diğer insanlarında görüp göremediğini sorduğunu anlatmıştı. bu kişiyi şizofreniden dolayı hastaneye yatırmışlar. dışarıda yaşayan insanların %99'u varlığına inanıyor göremiyor ama bu hasta hem varlığına inanıyor hem görebiliyor ama hasta muamelesi görüyor. işte cinci hocalarda bunun gibi ama hastanede yatmıyorlar.

bir de insanlar böyle şeylere inanmaya çok yatkın. ben tarot falı bakıyorum, baktığım kişilere de bunun gerçek olmadığını, eğlence amaçlı baktığımı söylüyor, espri falan yapıyorum. desem ki benimde cinlerim var bana da inanacaklar.

sonuç olarak yokturlar. benim diyenin psikolojik sorunları vardır.
geçenlerde sırf bu sahtekarların oyununu ortaya çıkarmak için gittim. 3-5 tane sözleri var arkadaşlar yok için kararmış yok birinden kurtulmak istiyorsun ama başına bela olmuş falan filan. bana dua falan yazıyor bunu 4 parçaya böl göm falan dedi. ulan ateistim ben amk. madem bağlantın var çözerdin en baştan sırrı. bi tane ablamız var o da kocasından kurtulmak için epey para yediriyor buna geçen bir yere kağıt gömmüş hoca buna kağıdı getirmeden göremem o kağıt lazım demiş nasıl biliyor falan diye şaşırıyorlar. söyleyeceği 5-10 cümleyi yüzüne bakıp huyuna gidecek sözlerle boyuyor gözlerini bu salakların.
güncel Önemli Başlıklar