bugün

istanbul un acımasız yanını ortaya çıkaran versus. Bir yanda şöhretlerin yaşadığı cihangir, bir tarafta şehrin itelediği travesti, çingene, fakirlerin yaşadığı tarlabaşı. Beyoğlunun iki yüzü. Kazananı var mıdır bilinmez.
Ya bağcilar da var unuttunuz papaz köprüsü ne bekleriz. Not tek gelmeyin.
birisi sizlere aktör, oyuncu, yönetmen verir, diğeri, midyeci, pilavcı, dönerci, bulaşıkcı,çöpçü. birisi ordan beslenir bişeyler yazar çeker para kazanır, diğeri sabahtan akşama çalışarak, köydeki ailesine, geleceğe yönelik 3-5 kuruş atmanın derdindedir.
istiklal caddesinin hayati ortadan bölerek bi kısmını hayatin gerÇeklerine itmiş,diğer kısmını ise hayalleri yaşatmiştir. Tarlabaşinda yaşamiş biri olarak hem mental acidan hemde statik aÇidan tarlabaşinin alacaği versustur. Hayat insanlara bi kahveyi 10 tl vermeyi degil 3 tl ile 3 arkadaş doymayi ögretmelidir. Ben öğrendim.
Kafaniz bir harika arkadaş lar gerçekten son olarak neyin kafasi bu merak yani.
Boş verin sormadım.
adı geçmiyor biliyorum ama hemen hemen iki semti ortalayan istiklal caddesinin alacağı versustur. zira her tür bulunur orada. zengini de fakiri de, cahili de eğitimlisi de...eğitim dediğim kişinin kendini geliştirebilmesi, diploma değil
Beyoğlu'nun ne kadar unique bir ilçe olduğunun kaniti olan vs'dur.