bugün

Günümüz gençlerin yaşadığı sorundur. Efendiler kültürel değerlerimiz hızla aşınmış hatta tozlar altında kalmış zArarlı bir toplum olmuşuz, birbirine zarar veren bireyler olmusuz.
Övgüler söylemek isterdim lakin hakim olan normlar gırtlağına yapışır adamın boğazında bırakır kelimeleri.
samimiyetsizliktendir.
bir takım ön yargıdan ileri gelen durum.
kızların orospu olmasından kaynaklanmaktadır.
bazende insanların yapmacık olmalarından kaynaklanır.
Ciddi ilişkinin sorumluluklarından kaçıldığı içindir.
zamanımızın sorunu. güvensizlikten olsa gerek. ileride evlenecek kız bulamıcaklar.
aslında süper bir şey olmasına rağmen kötü bir durum diye düşünülen özgürlüğün farklı tanımı.
ciddi bir ilişki yaşayamamanın tek sebebi sevdiğiniz kişiye haddinden fazla ilgi göstermektir.
eğer ki eğlenceli ve ilgi alakayı yerine göre gösterdiğiniz bir ilişkiniz olursa ömrü uzun olur.

vur kaç alışkanlığından vazgeçememekte diğer bir sebeptir.
komik olmaktan kaynaklanır.
benim hayata bakışım ciddi değil ilişkim nasıl olsun dediğim durum. ayrıca bu kadar kasmayı doğru bulmuyorum sonuçta karşında milletvekili yok, sevgilin var. ve ciddi kadınlar sıkıcı ve soğuktur. laçka olalaım demiyorum ama bazı kadınlar o kadar suratsız ki, evlensen eve gelmezsin. o durum yani.
önüme şu sıralar çokça fırsat geçse de mutlaka ilerde bir sorun çıkacağını bildiğim ve zamanında çok canım yandığı için bundan sonra en erken üniversite 3. sınıfta böyle bir ilişki yaşamak istiyorum. ciddi ilişkileri mantık çerçevesinde değerlendirip mantık bulamayacaksanız hiç yaşamayın zaten.
kötü birşey gibi görülmemesi gereken bir durumdur. sonuçta illa ki günün birinde yaşanacak birşey.
Sikinti sizde degil gunumuz de gittikce artan gosteris merakindadir. Her sey 2 kisi arasinda kalsa keske...
21.yy ın en büyük hastalığı. Bu devir böyle giderse doğurganlık oranları da etkilenecek. Bırakın ciddi ilişki yaşamayı çocuk yapan insan yok.
Her yıl daha kötüye gidecek bir durumdan bahsediyoruz.
Ciddi ilişki yaşayamamak yalnızlığın tezahürüdür.
ciddi ilişki yaşamanın tersidir. genelde evlilikle sonlanmaz.
doğru tespittir. ilişki sırasında ciddi olamamam ben. devamlı gülmem gelir.