bugün

Ciddi olarak benimde başımı ağrıtan bir olay.
Flört çart çört denedim ama olmuyor.
Sebebi ise dünya ve ülke olaylarına çok kafa yorup neler oluyor diye düşündüm ve anladım, sistemi çözdük, tüm bunlardan sonra fazla genel kültür gelişmesi yaşadım ve diğer erkeklerin deneyimi yada yaşadıklarını analiz ettim, gözledim falan.
Hem kadın hemde erkekler olarak yavaş yavaş ayrışmaya başlamış dünya.
Anlayacağınız bazı işler için geç kalmış fakat denemekten ve öğrenmekten yılmamış biri oldum.
Sağlam karakter, idare eder bir tip, kendini az çok idame ettirmeme rağmen bu değişime az yada çok ayak uyduramıyorum sanırım.
Bundan dolayı tanıştığım kadınlar/kızlar az çok kendini belli eden tiplerdi hep, genel olarak hayatın acı tarafına denk gelmişler.
Başka bir aşka açılacak kapım yok olayına gelen bu insanlar yüzünden harcanmış yada harcanacak bir eleman olarak öylece kala kaldım.
Allah yolumuzu açık etti ama sağa sola eklenti yapmayı bize bıraktı.
Ben de kısa boylu tipsiz ve fukarayım. Ama benim sevgilim oldu bikaç tane.

iyi lan bu yıkıklıkla bi şeyler kovalayabilmişim.

Az yaban çakalı değilim haa...
21 yaşına kadar ki durumumdu.sonra açıldım ikisi aile arasında üçü kendi aramızda 5 kez yüzük taktım.
bıçağın kemiğe dayanması durumudur.
acilen bir sevgili bulmazsa toplum için büyük bir tehdit olabilir. aman dikkat.
taşşağına yazılan şeyler de insanın içinden gelir yiğidiğim.

3-5 sert tepki aldın diye hemen geri vites etme, çünkü zaten insanların s*kinde değil. ama senin içine baya ukte olmuş ki, gereksiz, saçma sapan ve taşşağına yazacak olsan bile başlık açıp entry girme zahmetini göstermişsin.

abuk subuk davranıp geri vites etmeye çalışacağına, yazdıklarının arkasında dur da bir b*ka benze bari a*k.