bugün

tebrik etmek gerekir kendisini.*
Daha rahat okunuyor aslında. Uzanırken falan
tüm the song of ice and fire serisini ve bilimum romanı ipad den okumuş olan beni tarif ediyor bu başlık resmen.
Kitap dediğinin sayfası olucak. Taşıyacaksın. Gerektiğinde üstüne oturup gerektiğinde koltuk6na sıkıştırıcaksın.
Göz yormuyor ki gayet güzel hem pratik hem küçük. Tek dezavantajı kitabın kendine has o eşsiz kokusunun olmaması.
kitap dediğine dokunacaksın,koklayacaksın,bazen o elindeyken uyuyakalcaksın..okurken yıpratacaksın kimi zaman altını çizeceksin,bitirdikten sonra kitaplığına koyacaksın baktıkca mutlu olacaksın..
E-reader'den okunmasi zor olmasa gerek. Özellikle e-ink teknolojisi ile gözleri yormuyor dediler. Tamamen kagit kitap gibi.
E-reader'den okunmasi zor olmasa gerek. Özellikle e-ink teknolojisi ile gözleri yormuyor dediler. Tamamen kagit kitap gibi.
online olarak makale okuyabildiğim, gazete okuyabildiğim halde e-kitap okuyamam.

ekran küçüldükçe daha da çok göz yoruyor, okuyanlar da en azından bir 7'' lik ekranda okusunlar; yoksa gözleri uzun vadede rahatsız olur.
kindle ile hayat ne rahat diyebilen insandır (tabi ilk kindle, mürekkepli olan)
entelin de entelidir.
Ahanda benimdir. kitap olsun yeter. *
Benimdir . Kürk mantolu madonna yı e kitaptan bitirdim. tek kötü yanı yanına kahve koyup resmini sosyal medyada paylasamiyorsun .s .s .s
ben çok denedim. otobüste okuyayım diye ama çok zor. bir müddet sonra gözler kaymaya başlıyor.