bugün

Kefen giyip sokağa ''Hüloooooğ bunların hepsi israil'in oyunu'' Gibi sözler söyleyen ve Sanki Allah'a sormuş gibi bir siyasi partiye oy vermekle cehenneme gidilebileceğini düşünen Yobaz gaflarından bilindik olanıdır.Herkesin savunma hakkı vardır.Yani her partininde savunma hakkı vardır.

Edit: Ayrıca kimseyi cehennemle korkutarak seçime katkı yapamazsınız!
allah' ın bütün vasıflarını taşıyan recep tayyip erdoğan' ın yenice gönderdiği vahiy.
bir akepe körü tarafından söylenen cümledir.
Şeriatın, Allah'ın kuralları olduğunu düşünürsek doğru olabilecek önermedir. Zaten Türkiye'deki ben müslümanım diyen insanların büyük çoğunluğu şeriatın gelmesini istemediği için allah'a şirk koşmaktadır dolayısıyla cehennemlik olmaları yüksek ihtimal fakat, bunun çapulculukla ilgisi yok acımasız, yaptım olducu bir tanrıya karşı gelmek veya sübyancı ve dolandırıcı peygamberi tanımamak da onurlu bir davranıştır bana göre.
Cahiligin son noktası.
bunu diyen ALLAH 'mı? ne bilirmiş kimin cennete kimin cehenneme gideceğini?
şirk koşmak en büyük günahlardan değil mi?
Allaha şirk koşma iddasidir. Hickimse kimin nereye gidecegini bilemez bırakalım da onun kararını yaradan versin siz kendi yaşamınıza bakın.
ay zaten böyle müslümanlarla aynı yere varmayı istemeyen chplilerdir en azından allah şirk koşman kıçından vahiy uydurmanın ne olduğunu biliyorlardır.
yazarın düşün değil düşünememe dünyası.

cahilliği geç 5000 km ileride sağdaki yazar amk.
tamamen traş olancümle.
Müslüman chplileri kizdiran önerme.

"hoşgeldiniz, parti?"
"cehape efenim"
"ikinci kat doğalgaz cehennemi"
"sen?"
"akape"
"dünyaya tekrar"