bugün

bir tuhaf insan çeşididir.
bugünlerde kiminle konuşsan oyum ya chp'ye ya da mhp'ye diyor. olayı anlamış değilim sanırım siyah renk sevip hep beyaz giyinmek gibi bir şey.
anti akp olan insanlardır.
mhp ve akp arasında bocalayan bendenizle biraz ortak özellik gösteren insandır.
akp'nin hatalarını görmüş, akp olmasında kim olursa olsun mantığını güden insandır.. haksız mıdır? değildir..
önce ülkem sonra partim diyen insandır. zira yeni chp, kılıçdaroğlu ile birlikte terörist avukatlarına, türk adı düşmanlarına kucak açar hale gelmiştir.

atatürk'ün partisi olduğu için yıllardır bu ülkenin insanından oy alan chp, ne mutlu türküm diyene diyemeyenler tarafından yönetilmekte iken mhp lideri, diyarbakır'da ne mutlu türküm diyene diyerek konuşmasını bitirmektedir.
mesele akp ve anti akp cephelerine döndüğü için bocalamaktadır. ama nerden nereye de mi?
mhp'yi baraj altına itme çabalarını ve itildiğinde olabilecekleri görmüş chp'liden başkası değildir.
çoğunluğu ege ve akdeniz seçmenidir.
chp'ye oy vermesi gereken insandır. *
geceleri uluyup gündüzleri biz kaç kişiyiz diyerek dolaşan insandır
(bkz: chp yi eleştiren herkesi ak parti li zannetmek)

anti ak parti adı altında birleşme var azizim.

mhp chp benim için fark etmez diyen insan tipidir.
akp yi eleyip acaba hangisi daha doğrudur diye sağda solda nabız yoklayan insanlardır.bikaç güne kadar benim için de geçerliydi ama artık mhp daha ağır basıyor.
chp'nin artık atatürk'ün partisi olmadığını bilen chp seçmenidir. bocalamasının sebebi de yıllar yılı ülkücülere sövüp de şimdi onların oy verdiği partiye oy vermeyi kendilerine yedirememelerindendir. içlerinden vatanını, milletini gerçekten seven sağduyulu insanlar mhp'ye atacaklardır oylarını.
ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca diyen insandır. AKP'nin şahsıma yararı yoksa iktidarda olmasın kim olursa olsun güdümlüdür. Saftır, salaktır. Siyaseti kendi çapında düşünür ve bencildir.