bugün

ileri demokrasi ülkesinde normal karşılanması gereken uygulamadır. biz henüz ileri demokrasiye alışamadığımızdan yadırgıyoruz alışınca normal gelmeye başlayacak..

hollandaya demokrasi diye kükrerken insan hakları diye kükrerken iyi almanyaya demokrasi diye kükrerken iyi ama içeriye dönünce hollandadan almanyadan 20 kat daha beterini yap nasıl olsa koyunlardan ses çıkmıyor ekranlara çıkıp "hepinizin yedi göbek sülalesini" diye cümleler kursa gene alkışlanıyor gene oy alıyor.
hollanda bizi kovdu diye zırlayanların gerçek yüzüdür.
(bkz: ultra ileri demokrasi)

bunlar şimdi itlerine bacak da parçalatır.
işte bu sebepten bunlar Hollanda'da rezil olunca insan Hollanda'ya hak veriyor. Samimi olmayan birinin hakkını niye savunasın ki?
bnim anlamdgm akp tek basina %50 nin uzerinde oy alirken neden bu kadar nefret ediliyor peki tamam bu kaar nefret ediliyor nasil %50 nin uzerinde oy alabiliyor.
Hayir diyenlerde eminim ki secime gidince Evet dicek .
kenan evren zihniyetidir, hollanda zihniyetidir, iki yüzlü alçak bir zihniyettir.

gidinin faşistleri! bir de hiç utanmadan hollanda'dan şikayet ediyorlar! lan senin yaptıklarının hollanda'nın yaptıklarından ne farkı var? bari hollanda kendi iç muhalefetini değil, yabancıların ülkelerinde gönüllerince toplantı yapmasını engelliyor.

aynen evren gibi olağanüstü hal koşullarında referandum yapıyorlar ama faşist değil, demokrat olduklarını söylüyorlar.

bunları yaptığı sivil darbedir, faşizmdir.
Meral Akşener'in konuşmasını da engelliyorlar. Bunlar böyle işte. Hollanda bir bakanı almadı diye ağlarlar iş kendi ülkelerine gelince diktatörler. Kimi isterlerse onu konuştururlar. Bu işler böyle yürüyor.

Adamlar nasıl yıllardır iktidarda sanıyorsunuz. işte hep bu şekilde. Sana karşıt olanı sustur, senin yandaşın olanın sesini en yükseklerden duyur.

Böyle demokrasi olmaz olsun. Böyle sistem olmaz olsun. Böyle parti olmaz olsun.
Türkiye sizin yüzünüzden yaşanmaz hale geldi.

Şimdi ben bunları yazdım diye o çomarların gözünde FETÖ'cü oldum. Pkk işbirlikçisi oldum. Ama zamanında kendi genelbaşkanları BOB eşbaşkanı idi ve bildiğim kadarıyla hala da aynı sıfatta. BOB projesi sayesinde bu gün ortadoğu'da savaşlar var. Neden girdik sanıyorsunuz Suriye'ye. Bu savaş sebebidir. Eğer Esad güçlenip tekrar diktatörlüğüne başlarsa ilk işi Türkiye'ye saldırmak olacak göreceksiniz.
diktatörlükle yönetilen ülkenin vahim tablosu.