bugün

(bkz: Cizre)

devletin her kademesinin hissedildiği bir doğuya'dan sonrasını okumadım.

Gerizekalılık kokan beyan.
(bkz: zeynep özçelik) sokak ortasında molotofla yakılan şehit polis.
(bkz: polis öldüren kitlenin polise sahip çıkması)
Bir akp-pkk-bdp ilişkisi değildir.
ak parti de eklenince tbmm oluyor.
Osloda pekekeye vatanı satıp şehit gelmiyor diyen akpekekeli biri tarafından orospu çocukluğuyla itham edildiğime göre sözlükte mod, bu akpekekelide de beyin yok demektir.
başlıkta ben her zaman olanı yazıyorum lakin çok muhterem mhp pkk ve chp liler nedense hep bir olay adı verip onu kendi götüne göre yorumlayarak laf yapıyor. bugün pkk akpden nefret edip chp ve mhp ye asla küfür etmezken siz kime neyi anlatıyorsunuz?
Kemalstler kurdu pekekeyi diyen beyin fukarası, apoyu alan kimdi? Ha, diyeceksin ki "ımı ıpıyı ıbidi tislim itti". O zaman kuruluşunda kimin parmağı var sence?

Lan 3 hücreyle çözülecek konuları çözemiyorsunuz biat ve köpeklik uğruna be.

Sınırda pekekelileri davullarla karşılayan akepeniz bitirdi he. O yüzden uzun sıçtığını anlayınca milliyetçi oylara yönelip konuşmaya başladı.

Ulan, hepiniz hesap vereceksiniz. Hepiniz.
ilkokul çocuğunun yüksek bilgi ve birikimiyle ortaya attığı tez(!) Ayrıca çok agresif. Wow.
öcalan katildir lakin pkk'ya silah bıraktırıp barışı getirmek istemektedir ama pkk yı öcalanın emrinden koparıp bölgede sokak ağırlıklı bir pkk kurmaya çalışan hdp ile kol kola girmek tamamen pkk ile göt göte verip vatanı satmaktır. bunu idrak edemeyecek kadar embesil olan kitle ise mhp chp pkk tarafından akp'nin önüne engel olarak çıkartılıp koyun gibi güdülmektedir ayrıca satılık vatan aranıyorsa 1999'ların türkiyesine bakınız.
Olmayan ilişkidir. Pkk ile ikisi aynı cümlede geçemez bile.
apo'yu cıa ecevite ve bahçeliye oyları artısın diye teslim etti bunu kısmen ecevit kendi ağızıyla söyledi. şimdi bunu bilemeyecek kadar ilkokullu yaratıklar sanıyor ki apo yu operasyonla yakaladılar.

ek olarak milliyetçi oylara gözünü dikti ne lan mhp'nin oyu kaç ki akp oraya göz dikecek ayrıca milliyetçilik mecliste pkk ile kol kola girmekle değil yerli silah yapımıyla vs vs olur. siktir git milliyetçilik öğren ondan sonra konuş. milliyetçiymiş beyefendiler. bak sen!
Bir Bazılarının anneleri ile eşşekler arasındaki ilişki değildir.
gösterilen görüntüler bu ülkede tam 40 yıldır mevcut olaya 10 yıllık bir at gözlüğü çerçevesinden bakan sik kafalılar 1990larda ki doğuyu bir araştırsın ondan sonra burada ötsün. ayrıca o görüntülerde ki şahıslar mahallede ki 2 5 piç kurusu gencin toplanıp ahkam kestiği görüntüler sen buna ordu mu diyorsun mal. ayrıca siz o piç kurularıyla gezide devleti yıkmaya çalışmadınız mı lan?

http://galeri8.uludagsozl...%C3%A7e%C4%9Fi_531185.jpg
Apo yakalandığında dtcf öğrencisiydim. internet cafede masa açtıran yalamalar ergenlikle suçlasa da değildim.

Lan alagavat, akepenin oylarının eridiği, açılımın parti açısından sıçılıma döndüğü uzunun masasında anket olarak görülüyor. 30 liraya bilemezsin bazı şeyleri.
bunları akp kurdu dedikleri pkk lı gruplarla polis öldürüp devleti yıkmaya çalışan siz ama onlara iç güvenlik ile engel olmaya çalışan biz lakin gene bu iç güvenliğe karşı çıkan siz iken pkk lı biz mi oluyoruz bok beyinliler!
akp'nin oyları erisin iktidara mhp ve chp gelsin doğuda gene pkk dağa çıksın askerler önlerine pkk lı albaylarca yem olarak atılsın şehit haberleri gelsin pkk ile mücadele diye halktan vergiler alınıp 600 milyar tl ler siyonizme aksın % 7500 faizler tekrar gelsin halk açlıktan bankalara borçlansın sonra %7500 faizler ödeye ödeye evini arabasını satsın tarlasını satsın ssk nın başına kılıçdaroğlu gibi bir chp li geçsin aspirin yerine kireç satsın. bunu isteyenler akp'yi yıkmakta serbest buyurunuz.
(bkz: Hala konuşabilen akpekekeli organizma)
boşuna yırtmayın kıçınızı diyorum. chp ve mhp pkk nın köpekliğini yapmaktadır. o köpekler seçimlerden sonra ait oldu lağımı boylayacaklardır. burada türk ırkçılı yapanların ise türklükle alakası yoktur zira kendileri aksaray'da ki türk devleti askerleri kostümlerine palyaço diyen bir zihniyettir istedikleri tek şey ak parti yıkılsın yerine siyonizmin sıçmığı olan kemalizm tekrar gelsin sevdasıdır ama anadolu halkı buna asla müsaade etmeyecektir.