bugün

chp lilerin, yeryüzünde rastlanılabilecek en itici insanlar olmaları ve karşı çıktıkları her şey kesin doğrudur gibi bir algının oluşmasi sebebiyle birçok yanlışı bulunan ak parti hükümetini ve başbakanı eleştirememektir.
ben ne zaman ak parti den soğumaya başlasam, bu çapulcuları eylem yaparken,dine, millete kin kusarken görüyorum ve inadına tayyip erdoğan diyorum. yemin ediyorum bunlar olmasa, ak parti ye sadece menfaatçi tayfa oy verir, o da bişeye yaramaz zaten. yoksa biz de mal değiliz yani görüyoruz bazı şeyleri amaişte yok valla tayyip erdoğan dan nefret edecek kıvama gelsem de, o azgın chp lileri solcuları falan görünce, birden babam gibi sevmeye başlıyorum adamı. ne yaparsa
yapsın umurumda olmuyor, yeter ki bunları tokatlasın diyorum. bakın valla bu solcuları belki de başbakan böyle piyasaya sürüyor, olabilir yani. adam oyunun yarısını bu abdestsizler sayesinde alıyor. benim gibi çok adam var yani.
Bahanedir, doğruya doğru; yanlışa yanlış demek gerekir. Chp yi de eleştir -ki eleştirmissinde- Akp ninde yanlışlarını söyle.
büyük bir sorundur.
akp yi eleştirmek istemeyenlerin kendine sunduğu bahanedir. bir tür hüloğcu mantığıdır da diyebiliriz.
biri yılan diğeri akreptir. biri yüzünden diğerine iyi gözüyle bakılmaz , ikisi de zehirlidir.

vur kafasına ez gitsin denilmelidir.
chp'yi eleştiren bir akplinin eleştirme teşebbüsünün akabinde ''sen önce kendi partine bak'' minvalinde cevaplar aldığı göz önünde bulundurulursa meselenin ne kadar içler acısı bir halde olduğu daha iyi anlaşılır. sen sürekli beni eleştir, kendine toz kondurma, sonra benden kendimi eleştirmemi bekle. yemezler.