bugün

chp li bir vekilin pastanede kameralara yansıyan görüntüleridir.vekil bir çantayı duvarın köşesine bırakıyor sonra gidiyor ama ondan önce munzur isimli gizli tanıkla tokalaşıp konuşuyor.kendisine o çantada ne vardı diye sorulduğunda pijamalarım diyor.enterasan. buyrun. http://www.hurriyet.com.t...ndem/14088347.asp?gid=233
pis ellerin nerelere kadar uzandığının bir delilidir. sorduğunuzda bu entrikaları vatan millet laiklik atatürk için yaptım derler bir de. ulan bu milletin altına dinamit koyanlara hizmet ediyorsunuz be beyinsizler. hesabını nasıl vereceksiniz. en önemlisi allah a nasıl hesap vereceksiniz.
yüksek yargının gör(e)mediği görüntüler...evrak çantasında pijama taşıyan gariban vekil başka çanta kalmamışmıydı.. ha bu arada çantayı neden başka birisi alıyor pijamaları ona hediyemi getirdin * ))....
çantada o bölgeye dagıtılması için yanında getirdigi prezervatifler olabilir, son anketlerde o bölgede chp çakılmış yine, bir kaç prezervatif dagıtında oy yükselsin diyor olabilir, bunu neden gizli tanıga söylüyor derseniz, chp lidir ne yapsa yeridir, demeyin siz yine, prezervatif dagıtıp vatan kurtarır bu cins.
bond çantada pijama ha süpermiş, insan pijamasını evrak çantasında taşır mı hiç?
onu geçtim çantayı neden bırakırsın ortada ve başkası alır. normal bir şeyse bu durum gelip benimle neden görüşen yok hiç? (bkz: görünen köy kılavuz istemiyor) görüyoruz işte neler olup bittiğini.
(bkz: chp yargıya müdahale ediyor)
cunta dönemlerinin usta yönetmeni, cunta dügmesinin basıcısı-malum 28 şubat ın dügmesine ben bastım demiştir- ve programcısı, kaset ustası ali k dan bu konuda yorum gelmedi, neden acaba?
(bkz: organize suç örgütü olarak fetullah cemaati)

iftira atmak bunlar için meslek olmuş.
başsavcı nın ilgi alanına girmeyen görüntülerdir, gizli tanıgı para ile satın almak parti kapatma gerekçesi degil demekki, başsavcı daha ciddi konuları inceliyor şuanda yök meslek liselilerinin katsayıları ile oynuyor, hocam rejim meselesi kapat partiyi, ne o gündemi degiştiriyor rejim düşmanı akp liler, chp li vekili rüşvet verirken görüntülemişler, tamam verdim aq, ne yani sanane!!!
(bkz: memleketimden vekil manzaraları)
chp destekçisi atgözlüklülere kapak olabilir mahiyettedir. tek vekil olsa iyi emin olun alayı böyle bunların. bir de kendi dışındakilere atgözlüklü derler.
bu olaya bile iftira diyebilecek kadar embesilleşen, çirkinleşen yazarlarımızı da görmemizi sağlayan başlık. olum azıcık adam olun lan çocuk musun daha neyi savununuyorsun? derler adama.

(bkz: gizli tanığa rüşvet verenlerin yargılanmaması)
(bkz: memleketimden yargı manzaraları)