bugün

30 mart seçimleriyle başkan olmuş şahsın, şoke eden icraatleridir. kendisine şapka çıkardım, saygıyla eğildim.
http://medyafaresi.com/ha...ati-soke-etti_227957.html
helal olsundur has adammış.
ay bize böyle siyasetçiler lazım dedirten hede.
helal olsun denilecek belediye başkanı hareketidir.
Gavur dinsiz denilen chp üyeleri kul hakkının ne demek olduğunu daha iyi biliyormuş demekki.
inşallah böyle devam eder dedirtir.ilk göz boyamalar olmasın da.
ben hala mantığını bulamadım bu işin. gerçekten çok saçma geldi.
not: chpliyim.
mantığı şudur bunca zaman keyfini sürenler şuan binenlerden daha çok hak etmemiş olduğu için 10 günlük süre zarfında halk için harcanması gereken o paranın en azından bir kısmı halkın hizmetine sunulmuştur.

yanlış bir şey göremiyorum. iyi ki yapmış daha çok yapılsın dilerim! şov için bile olsa o teyzenin mutluluğuna paha biçilmez. ayrıca kapı sökme olayını da sonuna kadar destekliyorum. o kurum kişinin dinlenme gizli işler konuşma yeme-içme yeri değildir zaten hizmet yeridir kapı sökülmesi de kapılarının kimse için kapalı olmadığı anlamına gelir.

takdir ve tebrik ettim! bravo!
akp seçmenini etkilemeycek icraattır. eğer başkan o arabayı iç edip inkar etseysi o zaman akp seçmeninin sempatisini kazanırdı.
başlığı negatif olmasına rağmen, metni pozitif olan haberdir.
Ne olur bozulma lan denilecek başkan olup, sonraki icraatleri kıyasıya takip edilecektir.
''chp'dir ne yapsa yeridir'' mevzusu.
Bursa'da 2 ilçeyi kazanan CHP'nin daha fazla ilçeyi alması gerektiğini ispatlayan olay.
off. yine çok klişe solcu hamlelerinden biridir. bu solcuların olayı bu işte amk. bunlarla hizmet olmmuyor maalesef. ilerleyen günlerde bakıp göreceğiz, umarım ben yanılmış olurum.

nerde solcu var bu tarz hareketler yapar ama ülke ekonomisini çevirmeyi beceremez. rahmetli ecevit makam aracına binmezdi. yok efendim necdet sezer kırmızı ışıkta dururdu, yok sarıgül oy kuyruğuna girip sıra beklerdi, lenin hacı teyze görünce karşıya geçirirdi.

ya bi siktirin gidin arkadaşlar. şunu akp'li biri yapsa şov derler. makam sahibi insanların ayrıcalıkları olmalı. saçma sapan işler bunlar.
helal olsun dedirten cinsten bir icraattır.

darısı gemicik, uçakcık alanların başına...
göz boyamaktır. gerçek siyaset, gerçek hizmet yapacak durumda olmadığı için çakma hamlelerle göz boyar. yahu kapı söktürme olayı bütün amerikan filmi klişelerinde personelle kaynaşmaya çalışan genç ve başarılı müdür rollerinde görülür.

klişeden ölecek türk milleti. yuh dedim ya.

yakında masanın üzerine çıkıp (bkz: carpe diem) de derler
belediye başkanlığını yandaşlarını zengin edip, piyasaya sonradan görme muhafazakar ateistleri süren, koltuk sevdalılarına atılmış tokattır.

bir kere de ömrü boyunca mercedes e uzaktan bakmış adamlar binsin. ne olur yani ne çıkar?

göz boyamak mı? göz boyama belediye için yaptırılan anahtarlıkların akp logosuna benzetilmesiyle olur, her konuşmada milattan önce iktidara geçmiş chp bozdu biz düzelttik diyerek olur, göz boyama her cuma bir ayet sallayarak olur ya da bir vatandaş yanına geldiğinde ananı al da git deyip seçim konuşmalarında her vatandaşı ayrı ayrı sevdiğini söylemekle olur. göz boyama muhafazakar görünmeye çalışan bakanın sunucuyu kıyafeti yüzünden işinden etmesiyle olur.

benim kapımı sökün herkes girsin odama gizlim saklım yok diyenlerin yaptığı mı göz boyama? yoksa beni anti demokratik şekilde dinlediler diye ağlayanların yaptığı mı?

edit: göz boyama chp nin oyları sayesinde türbanın önünü açıp ardından biz türbanı yasağını kaldırdık diye övünenlerin yaptığı iş.