bugün

Doğru önermedir.
akp'lileri hiç sevmem ama eğitim tarzı Türkiye'de böyle olmalı.
Chp: yönetim bilinci 0. Her ağızlarına geleni söylerler. Ve bir de bir parti lideri güçlü gözükmeli, sesi gür olup insanları etkileyebilmeli. Deniz baykal denen sülük buna uyuyordu. Kılıçdaroğlu bildiğin cami çıkışında dilenen amcalar gibi. Sesinbiraz gür çıksın hacı.
Mhp: ona buna saldırıp hala insanları korkutabileceklerini sanıyorlar. 80'Lerde bitti onlar hacı. Bunlar iktidara muhalefet değiller. Ana muhalefete muhalefetler. Cidden tuhaf bir durum.
Diğer partileri saymıyorum. Şayet adama 'başka parti mi var' dedirtircesine sessizler.
son birşeyi daha eklemek istiyorum. Parti değil ama atatürkçü düşünce derneği. Bu adamlar kadar gereksiz bir oluşum daha görmedim. Ne atatürk düşüncesini yaydıkları var ne de ülkeye bi yararları var. Anca gelen paraları harca.işte asıl atatürk düşmanı bunlar.Halkı kandırıp bişey yaptıkları yok.Akp'den ne farkları kaldı o zaman?

Eksileri bekliyorum.
Öncelikle baştan söyleyeyim, atatürk'ün düşüncelerini uygulamaya çalışan biriyim ve hiçbir partinin taraftarı değilim.
Dönelim konuya. Başlarda öznel bir yargı iken artık nesnele dönüşen yargıdır.
Bu chp, uzun yıllardır iktidara geçemediği için, hatırladığım kadarıyla 1995'te tansu çiller'den sonra-yanılıyorsam düzeltin- hiç iktidara geçemedi. Ondan önce de uzun süre geçmemişti. Zaten çiller'in ülkeyi boka çevirdiği de ayrı bir gerçek.
Bunlar artık hep muhalefet partisi ola ola iktidar bilincini kaybettiler. Şimdi ani bir olayla akp indirilip chp geçmeye kalksa ne yapacaklarını şaşırırlar. 1 hafta içinde birbirleriyle kavga edip gruplara ayrılırlar.
Mhp'yi hiç saymıyorum.
Akp'nin altyapısında yetişen fetocu şakirtler, hepsi birer bir yönetici, bilim adamı, öğretmen, başkan olmak için yetiştiriliyor. Bunun en belirgin örneği ise maltepe ve fem dersanelerinde görülebilir.
Yani adamlar o pozisyon için yetiştiriliyor.Ve bu pozisyonlar farkettiyseniz her mesleğin en büyük mertebeleri.