bugün

ortalığı kasıp kavuracak yeni chevy tasarımı muhteşem olmuş.chevrolet cıtasını cok yukseltmiş
http://www.ensonhaber.com...ograflarini-paylasti.html
10 numara arabadır. Renodan Pejodan Citroenden Fiattan, Fiyat/Performans olarak kat kat iyi arabadır. Zira sonuçta amerikan arabasıdır. Corvette efsanesinden beslenir.
aklı ve parası olanın alması gereken otomobil.
yakışıklı ve sexy.
çok yakan araç. çekiş gücü de düşük.
sedan kadar gösterişli olmasa da son derece estetik bir tasarıma sahip araç. güvenli, estetik, konforlu ve dinamik bir otomobil...
tanım : gm bünyesindeki chevrolet nin güney kore de ürettiği c segment otomobil. yaklaşık 1 yıldır 1.6lt 124 beygir wtcc edition plus ına sahip oldugum araçtır . 8 hava yastığı standart esp si ve euro ncap ten aldığı 5 yıldızı ile son derece güven verir kullanıcısına virajlarda savrulma nedir unutursunuz bu araçta . (140 ile viraja girmisligim var) performans konusunda ise çok acımasızca eleştirilen motoru abartıldığı kadar sağır değildir kesinlikle. sadece evet biraz devirli kullanmak gerekiyor ben (bkz: ken block) olucam diyenler için. 3000 devirden sonra canlanan bir araç . segmentindeki diğer araçların çoğunu daha önce kullanmış biri olarak devirli kullanımda performansı diğer araçların kesinlikle gerisinde değil diyebilirim . -atmosferik motorları kastediyorum şimdi bi andaval gelip bana turbo bi motor demesin- çok yakma konusunada gelirsek abartıldığı kadar yakmaz . rakiplerinden yaksa yaksa yarım litre fazla yakar ki fiyatını göz önüne alırsak atıyorum honda civicle arasındaki fiyat farkını 20 senede falan amorti eder o yarım litre yakıt . kısacası güvenli , yakışıklı , uygun . bu konuda bir sorusu olan ulaşabilir elimden geldiğince yardımcı olurum .
alacak olsam beyazını alırdım kesin diye düşündürür.
Gm nin diğer markası opelin astrası yanında ne motor ne de kasa olarak esamesi geçmez araba. Koysana aga buna da 1.4 turbo 140 beygir motorun var elinde.
Sedanına sahip olduğum aracın hb si.