bugün

ne kaybederim ki düşüncesiyle yapılır karşılığı beklenmeden,umutlanmadan yapılıyorsa insanı rahatlatır.
karşılık bekleniyorsa sonu hüsrana uğramaktır.
Belki cevap verir umuduyla atılır. cevap verilecek tarzda kelimeler seçilir saatlerce beklenir o mesaja cevap gelmez. kaybetme korkusudur gitme ben hala burdayım demektir. sonra birgün hiç mesaj atmamaya başlarsınız vazgeçersiniz.
Bazen sadece kendini ifade etme isteğidir.
Mesaj atmak istiyor isem atarım yaniiii...
Çaresizliktir. Çok yaşadım ve bir o kadar da pişmanlık duydum. O ikinci mesaj attığınızda görüldü yemek ise çok ayrı bir pişmanık. Eğer atmayı düşünenler varsa asla tavsiye etmiyorum.
sevgidir, alışkanlıktır, bitme korkusudur, vazgeçememedir. Böyle durumlara düşülmemesi lazım gibi cümleler pek fazla işe yaramaz. Hayatta en az 1 kere herkesin başına gelecek olan durumdur.
çaresizlik nedir ? nasıl yapılır ?
hayata dair iç burkan pişmanlıklardan biri.

(bkz: o son mesajı atmayacaktım)
ikinci ucuncu onuncu bu böyle devam eder. stalker damgasi yersiniz yapmayin.
koca bi hiçten ibarettir.
Yapılmaması gerekendir.
Direk olarak aranır Sen hayırdır p*ç kurusu ben mesaj atacağım sen cevap vermeyeceksin geçicen o işleri denir.
yokluk.
bunu deneyeceğim.
Bir umuttur yaşatan insanı
Aldım eline sazımı, dırırırım.
bir umut ile yazıp mavi tıkı gördükten sonra sağ sola kafanızı vurmamak için kendinizi zor tuttuğunuz mesajdır.
auuuvvv. 10 dk sonra pişman olunca dersiniz ki bi daha senle konuşanın aq oysa yine konuşursunuz çünkü salaksınız.evet.
O da bişey mi 5 tane atmışlığım var. Aşkın gururu olmaz.
ordamısın? dır.
(bkz: çok sevenlerin deli hali)
(bkz: umut fakirin ekmeğidir)
Eziklikten başka bir şey değil.
(bkz: kızın tamam mesajına bile yanıt verebilen erkek)
cevap vermeyen kişinin götünü daha da kaldıran mesajdır. yazacağı varsa da hiç yazmaz bu sefer.