bugün

Bu yeni yetme ergen benim ögrencim efendim. Bir ikidir denk geliyorum duymamazliktan geldim ama bugün dayanamadim yerin dibine soktum rezil ettim onla birlikte gülen erkeklerin hepsi başını öne eğdi kıpkırmızı kızlarda hiç bir şey anlamadılar yavrum. 6. Sınıfta böyleler lisede düşünemiyorum.
Edit: sınıfın amigosu olan bir ögrenciden bahsediyorum ve ses çıkarılmadığında arka sıralarda 31 çeken ögrencilere gidebilecek kadar bir ortamdan ayrica o kadar kız ögrencinin oldugu bir ortamdan hadi bugün küçükler anlamadılar yarın onlarda büyüyecek anlayacak gidipde tenefüste erkek arası muhabbet yapan öğrencinin ensesine vurmadık bizzat dersimi sabote eden öğrenciye kızdım ki bu da yapılması gereken bir şeydi.
Hocam siz hiç ergen olmadınız mı? Peki bu öğrenciyi yerin dibine soktunuz ama. Arkanızdan hiçte iyi konuşmayacak. Belkide şuanda o küçücük çocuğun güvenini kırdınız. Belkide öz güveni yok olacak. Veya sizin dersiniz de kötü olacak. Sizi böyle bin tane seçenek sayabilirim. Hocam arkanızdan iyi konuşan öğrenciler bırakın geriye, kötü konuşan öğrenciler değil. O güldü mü? Cevap vermeyin. Sadece susturmanız yeterli. Yerin dibine sokmak bence çok gereksiz.
bunu 9.sınıfta duymuştum. yani liselidirler. ergendir onlar, yeni yetmedirler..
Bu mal lys' de derece yapıp sonra da bizi yönetecek makamlara yükselir.

Pislikler be.