bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken hanım kızdır.

göğüs dediğimiz bir çift meme. yerel deyişe göre meminto. (not: yöresel deyişlere yer verilerek anlatım pekiştirildi) peki bu meminto dediğimiz nedir ne değildir? başlığın sağlıklı olarak irdelenmesi açısından bir zaruret olarak görüyorum bu tanımı.

göğüs, bir takım bey sevgililerin emiklemesi açısından, hanım kızlarımıza seksapel ve vurduruculuk özelliği kazandıran cezbedici bir organ. organımsı. peki sadece bu iş için mi kullanılmalı? asla! biri çıkar der ki ben keke şeklini memintolarımla veririm, öteki der ki hayır efendim ben memintolarımla tır çekerim. kimse kimsenin memintosunu nasıl kullanacağına karışamaz; zira herkesin özgürlüğü tabisi ki bidir!

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız hanım kızdır! madem kafam kadar meminton var nedendir yavrucağım bu tip hareketlerle memintonu aşındırman? biz beyler sizin ağzınızdan "soluk borusu" kelimeleri bile döküldüğünde erekte olabilecek kadar ince ve düşünceli insan evlatlarıyız. o halde çağır bir babayiğit beyi, taşıt o telefonunu. sana bir terbiyesizliği olursa benim adresimi biliyorsun gerekeni yaparız. hanım kız! günlerdir seni doğru yola sevk etmek o yolun yolcusu olman için idare etmek çabasındayım ama görüyorum ki senden hanım kız falan olmaz, o-la-maz!
görsel
babasından korkusuna yapardı bunu bir arkadasım görmesin diye ama mesaj geldiğinde göğsünün arasında yanan ışığın daha çok dikkat cektiğini bilmezdi ey gidi.
marifet poponun arasına sıkıştırmak hanım kızım diyesim gelen insan, nerde bu kız, gören var mı?
hemen oracıkta göğüslerinden telefon çekilerek, kızım sen ne ayaksın denilmesi ve poposuna bi şaplak atılması gereken kzıdır.

ayrıca elektromanyetik dalgaların, efendima söylim bu gibi durumlarda kanser riskinin, kalp krizi riskinin yüzde 90 lara varan oranla arttığının öğretilmesi gerekir kendisine. yadırgamayın öğretin, sevin, okşayın.
lise dönemlerinde okul wc'nde sürekli karşılaşılan eylem. ( sırasındaki çanta iyi bir yer değilmiş gibi )
titreşimde çağrı bekleyen ve çevredekileri de bekleten kızdır.
sigarasını çorabına, parasını sutyenine sıkıştırıyordur.
BUDUR KARDEŞiM LARiSA .http://www.mynet.com/maga...araftar-manken-cikti/3448
çıkardığında sıpsıcacık olan telefondur.
1) radyasyon.
2) göğüs kanseri.
3) kalp.

Alışkanlık haline getirmesin.
2000 li yılların ilk yarısına kadar bu kızların görülebilme olasılığı az da olsalar vardı fakat artık standard telefon ebatının 5 inch den başladığı günümüzde bırak meme arasına sıkıştırmayı hanım kızlarımız o cihazları tek ellerinde düşürmeden tutabilsinler kafi. haa bir yerlerde petra verkaik ya da gabrielle curves' e denk gelirsiniz, onlar tablet pc dahi sıkıştırırlar, no porblem.
göğüsarası cep telefonu konuşması yapmayı seven kızdır. size ne lan?