bugün

buranın ısınması nasıl oluyor?
cennette huriler var dediniz; o kadar oruç tuttum, namaz kıldım, zekat verdim. şimdi de cennette seks yok diyosunuz. haksızlık bu!
Dünya dediğim yer ne boktanmış arkadaş ya.
-karılar var mı burda?
fazlına, ihsanına hamd olsun ya rabbi. allah hepimize nasip etsin inşallah. amin.
tayyip burada değildir inşallah?
hacı internet kafe nerede?
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
Ohhh lan nereye geldim ben hersey var burda. Ahmet hurilere bak kanka.
50 entrynin 40ında yazıldığını göre göre hala "...huriler..." ile ilgili espri yapmaya çalışan, komik olduğunu sanan zeka yoksunu ergenler burda mı?
ulan sözlükte böyle bi başlık vardı oraya yazdıklarımı şimdi söylesem müthiş bir şey olur amaaan boşver ya onla mı uğraşacağım.
ille de vatanım, ille de vatanım.
sefam olsun.
kızlar! hadi yavrularım sıraya geçin ikişerli sıra yapın. herkes elini bir öncekinin omzuna atsın.
Allahim sana sukurler olsun.
umarım en iyi cennet kısmıdır ve allah ım çıkarmayacaksın değil mi, diye sorarım ilk başlarda tekrar tekrar. cennete giren çıkmayacak bir daha ama sorulur işte..

güzellerin ikiz gibi benzerleri olacak huri olarak ve buna elhamdulillah denir..

sonu( ter mi artık veya işime mi artık..) en kıymetli bazı kokulardan misk olan, mühürlü kadehten bir içecek var. imrenilmesi gerek.. onu içince ve miski görünce elhamdulillah ve has s.kir derdim şaşırma olarak, sevinç kelimesi olarak..

yeri öperdim..

gelsin varlığın sırrı derdim inşallah...
Cehennemi sıyırdık, çok şükür...
yasaklanan ve kotu oldugu belirtilen bir seyle odullendirilecegimizi aklima getirmistir. (entrylere bakinca %90 inin akli orda) kafamdaki sorulari tekrar alevlendirmistir.
-çin seddi bakalim buradan da görünüyor muymus.
elhamdülillah...
cennete bile zikinizin keyfini düşünüyosunuz ama ahirette belden aşağı bölgeler olmayacak, nasıl tuvalet ihtiyacınız olmayacaksa, aynı şekilde cinsel ihtiyacınızda olmayacak yani dünyada ne yaparsanız onunla kalacaksınız. cennette yaşayacağınız manevi hazla ruhunuz rahatlayacak tabi cennet girmek nasip olursa.
o kadar fitre zekat! Bu mudur yani ?
(bkz: burası bi harika dostum)
yanında ki görevli meleğe dönerek ; " şimdi her istediğimiz oluyor dimi hocam ? "
-solaryuma gideydik iyiydi.*
güncel Önemli Başlıklar