bugün

uzun yıllar boyunca komedilik yapmış bir insan.
iki tane porsche araba almış. birinin fiyatı 6 diğerinin 3 milyonmuş.

https://www.milliyet.com....n-tllik-araclar-6453837/4
abartılan komedyen. evet.
nefes alsa ki alıyor, hasılı birilerinin sürekli zoruna gidecek olan adam.
Rasim öztekin öldüğü zaman en azından bir video vs paylaşmasını beklemiştim. Kıytırık bir twit ile geçiştirdi. Bu yüzden artık eskisi kadar değerli değil benim gözümde ayıp yahu senin filmini film yapan o adam.
Bursa'daki tır kazası için bi video falan paylaşır diye bekledim ama tweet bile atmadı.
esprilerine ilkokul öğrencileri bile gülmüyor.
Midemde gaz sıkışması vardı video paylaşır falan diye bekledim ama tweet bile atmadı.
standup denen tek kişilik gösterilerde rakibinin olmadığı komedyendir. filmleri gişelerde süründü hiç iş yapmadı gibi mümküse film çevirmesin.
Son demlerine geldi artık.
Yaşlı dayılar gibi arkadaş-akraba hikayeleri anlatır oldu son zamanlarda...
serenay sarıkaya ile sevgili olma başarısını göstermiştir. o değilde ayşe hatun önal, serenay gibi kızlarla ünlü olmasa aynı masada bile oturamazdı.
Yılmaz Erdoğan yıllar önce Organize işler ile iyi para kazandı adından söz ettirdi. Filmin ikincisini yapmak yerine bu kurşunu sonra yani pilim bitmeye yakın atarım dedi. Aynısını Cem Yılmaz yapacak anlaşılan. Yahşi Batı fena değildi güzeldi filmin sonunda devamı yapılacak izlenimi verse de Cem Yılmaz hala devam filmi yapmadı.
Komedyenliğin zeki adam işi olduğunu göstermiştir.
reklamların aranan yüzü. son filmleri vasat. stand-up larına da çalıntı diyorlar.
mmxı dönemi komik geliyordu da artık gayet samimiyetsiz birisi.
Bitmiştir, ölü yatırım.
sanatsal anlamda türkiye'nin başına gelmiş en büyük şanslardan birisidir.
Bu adama sanatsal diyenin alnını karışlarım.
Boş beleş bir adam.
adamın sabrı takdire şayan.
düşünsene belki üzgün bi anındasın,
patlar insan.
helal olsun iyi sabretmiş.
cmylz Diamond elite platinium plus çıkmış izlenme rekoru kırmıştır.