bugün

aldığı oksijeni hunharca harcayıp sözleriyle tehlikeler saçan insan söylemi.
Aynı esprileri tekrar tekrar kullanması çok kötü bi durumdur.
fatih terimin teknik direktör olduğu, bülent ersoyun diva olduğu, mahsun kırmızıgülün film çektiği, aliağaoğlunun iş adamı olabildiği bir ülkede olağan karşılanmalıdır.
edit:atalay demirci götü boklu bebedir.beyni vasat olan insanlar ancak ve ancak yaptığı espirilere gülebilir.
müjdat gezen in komedyen sayıldığı ülkede yaşamak fikrinden daha iyidir.
Amerikalılar'ın bi lafı var bildin mi ?
allah kimsenin kulağını ve gözünü götünde yaratmasın denir bu lafa.
Cem yılmaz siZin küfüre güldüğünüzü bildiği iÇin böyle bir yol izlemektedir. Adamın suÇu yok.
cem yılmaz'dan başka komedyen olmayan ülkede yaşamaktır. şahsen cem yılmaz'ın böyle çok zekice laf sokmalarının olduğunu düşünmüyorum ama sahnede güldürüyor adam. senaryosunu iyi yazıyor çünkü. yaptığı esprilerin %90'ı da çok zeka gerektiren espriler değildir. çıkar sahneye "bir de ilkokulda .... vardır ya hani" der oradan girişir. onunla alay eder olay bu. yaptığı iş espriden çok tespittir. ama güldürür. filmlerine gelirsek, o konuda kesinlikle bir şafak sezer değildir. şafak sezer her zaman daha gerçekçi unsurlar kullanır filmlerinde. o yönüyle beni daha çok etkiliyor. tabi bu benim görüşüm.
eski cem yılmaz'a karşı düşüş içerisindedir ama her türlü bir numaradır.
sözlükte sıçmanın yazarlık sayıldığı ülkede yaşamak gibidir.
cem yılmazın esprilerini anlamayıp sadece küfürlere gülen kesimin düşüncesidir.
Gösterilerinin hemen hepsinde ise gülmekten gözümden yaş gelmiştir, günlerce arkadaşlarla bu esprilerin muhabbetini yapmışımdır ve gösterilerindeki esprilerin birçoğu hala hafızamdadır.
ayrıca, kendi adıma diyeyim ki ben cem yılmaz'ın filmlerini beğenmiyorum. belki biraz g.o.r.a. filmi komiktir, o kadar..
leyla ile mecnun adlı saçma sapan diziye ve tolga çevik gibi vasat birine gülenlerin var olduğu ülkedir.
gerçekten acınası bir durumdur. evet.
CEM YILMAZIN UMURUNDA OLMAYAN DURUM. *
(bkz: Bazı denyolara komedyen beğendirememek)
cem yılmazın komedyen sıfatı altında kaldırdığı paraları çekemeyen yazar beyanıdır. ister kabul edin ister etmeyin yaptığı işin karşılığını görüyorsa başarılıdır. Takdir ediyoruz.
keşke "her bir şey sayılanın" en az cem yılmaz kadar iyi olduğu bir toplumda yaşıyor olsaydık. en kötü "bir şeyimiz" cem yılmaz'ın komediyenliği kadar kötü olsaydı. o zaman bambaşka noktalarda olabilirdik.
cem yılmaz'ın komedyenliğine lafımız olmaz da allah için güldürüyor adam. benim isyanım, bir siyah tişört, bir siyah pantalon giyip komedyen, stand-upçı oldum zannedenler...

galiba bunu (bkz: george carlin) başlattı, ondan sonrakiler de sanki bu olayı bir üniforma gibi kabul ettiler. yalnız carlin'i bir kere canlı olarak izledim, adam cem yılmaz gibi de değil, suya sabuna da dokunuyor, acayip sistem eleştirisi de koyuyor, tokatlıyor sürekli seyredenleri...