bugün

bu tarz enayiler celal ile ceren filmine başyapıt der.
emek kavramına zerre saygısı olmayan görüştür.
cem yılmaz'ın ne kadar para kazandığından bize ne?
kendisininde dediği gibi, iyisini yaparım diyorsan çık sen kazan.
3 haftada 27 trilyon! gozlerim bian ufuklara daldi ve insanin kendini en degersiz hissettigi an oluverdim.
ne zamandan beri emeğe saygı enayi oldu anlamdıramadım.
recep ivedik'in geyirmeli osurmalı komedisini izlemenin bilgelik olduğunu savunanların sacmalaması.
önceki gösterilerine yüzlerce lira verenlerin enayi hissetmesi gereken durumdur. keza aynı gösteriyi 6-15 lira arasında değişen fiyatlarla izlediler. interaktif olması hiç önemli değil. espiriler gene aynıdır.
yanlıştır. bu sayede 187 lira vermek yerine 6lira vererek, yalnızca üst kesim değil herkes eğlenmiştir. hem de çok... cem yılmaz' a gülmeyenlere kendisinin ağzından seslenmek lazım: '' daha önce hiç güldünüz mü, kaslar çalışıyor mu yani? ''
tiyatral bir oyunun sinema filmi formatına uygulanmasına gelince, tiyatronun kendisi bile sinemaya uyarlanmıştır. (bkz: othello) vb.

her kötüde savunacak bir yerler arayıp her iyiyi eleştirme çabasından vazgeçmek gerek artık.
ya kişinin parası varsa gitsin seyretsin ama parası yoksa enayilik gibi bence.. adamı biz mi zengin edeceğiz, bana öğrenciysem burs mu verdi? tabi ki korsan seyredecem allah allah.. ama paran var cöbünde(cebinde) git sinemadan seyret kardeşim bence.. hem sinemada daha farklı ses sistemi var..