bugün

Bilim adına bok yemiştir.Bu zevki tatmaları için diğer bilim adamı ateist arkadaşlarıda bok yemeye davet ediyorum.

Afiyet olsun.

görsel
muhtemelen ciddi değildir.
Sen önce türkçe öğren, akabinde bizi bok yemeye davet edebilirsin.

Önemsiz bir detay.
Bişey yeme olayı cidden gerçek midir bilemicem ama her konuda çok bilmiş edaları ile yorum yapması beni kafadan koparıyor.

Abicim kendi dalında konuş alttan gir üstten çık falan ama bi zahmet abartma. Bir bilim adamı olarak gerçekçi ol ve bazen bu benim alanım değil, bahsettiklerim sadece naçizane fikrim demeyi bil ki; seni izleyen ergen özentileri hatalı olduğun konular bağlamında etkileme.

Öyle bir ülkeyiz ki düşen tam düşüyor, yükselen de peygamberim sanıyor.
senin bilim anlayışının amk.
bizim laleleri hayal kırıklığına uğratmış durumdur. bize de afiyet olsun demek düşer, herkez ağzına layık olanı yer. kanuni ve yıldırım a " salak" diyen bi ağızda anca bu yiyeceği hakeder.
Buna sebep olarak şunu göstermiş: bilimin temelinde merak yatıyor. Ama bu neticeyi değiştirmiyor şengör hoca. bilimin temelinde bilimle alakalı, en azından bilimle ilişkilendirilebilir şeyleri merak etmek yatıyor, yoksa otu (buradaki ot temsilidir) boku merak değil. bunun bilimle ne alakası var emenike
“ilber bak bu çok acayiptir. Üniversitedeyim bir kız var adı Marie ama nasıl güzel bir kız her neyse tanrı yok muhammed yalan yani.”
Uludağ sözlüğü göreve çağırıyorum ekşi sorucevap yapıyor,uludağ yapmıyor.
bir sorunun cevabını bilim adamı mantığı ile deneyimleyerek aramaktır. hiç kimse bok yemez ise bokun tadını kim nereden bilecek, bilmeyenlere ve tatmak istemeyenlere aktaracak?
ilginç bir hadisedir. bok yediğini ve bundan gurur duyduğunu kendi açıklamıştır.
Vasat bir tipin yaptığı vasat iş. Vay bok yiyen seni vay.
insan gerçekten hayret ediyor ulan meraktan fare falan yer bu Bi çinlilere Bi bu kafa yok.