bugün

bugün erzurum'da yaşanan olaylardan sonra artık mecburiyet haline gelmiştir...

evet, görüyoruz ki şu an cehennemin kapıları ardına kadar açık ve zebaniler, türk milletini iyice yakmak, hayatta iken türk milletine cehennem azabı yaşatmak için her fırsatı kolluyorlar.

hiç şüphesiz ki şu videoyu seyrettiniz;
https://twitter.com/yirmi...tatus/1655250993125130242

saldırı anında tiktoktan canlı yayın açan grup ''Yakın la yakın bunları, çakmak var mı çakmak!" diye birbirini gaza getirmeye uğraşıyor.

insanları yakmak...!!!
işte bunların, bu cahil hayvanların en iyi bildikleri şey bu.

madımak'ta insanları canlı canlı yakanlar yine iş başında...

ve ne yazık ki, bu zihniyet yıllar geçtikçe bitip yok olacağına, daha da büyüdü, sayıları milyonlara ulaştı.

benim cumhurbaşkanlığı adaylığında destek verdiğim aday, oyumu vereceğim aday sinan oğan'dı...

ve sinan oğan geçtiğimiz günlerde şunları söyledi; "ikinci tura kalamadığımız takdirde ise cenneti vadedemezsek de, cehennemin kapılarını kapatacağız..."

gerçekleri gördüğü için, cehennemin kapılarının açık olduğu konusunda türk milletini uyardığı için kendisine teşekkür ederim...

evet arkadaşlar, cehennemin kapıları açık ve bu ülkede huzurla, barış içinde yaşamak istiyorsak ve bu memleketi yaşanılabilir bir ülke haline getirmek istiyorsak bu kapıları kapamak zorundayız.

buradan tüm muhalif liderlere seslenmek istiyorum.

bugün, bu gece, şimdi, hiç vakit kaybetmeden bir araya gelin.

hatta sayın kılıçdaroğlu, burada en önemli görev size düşüyor.

bir saat bile beklemeden, sayın muharrem ince, sinan oğan ve ümit özdağ'ı çağırın. bir araya gelin. onlara teklifinizi sunun. gelin bu ülkeyi beraber yaşanır kılalım, gelin cehennemin kapılarını ilk turda kapatalım.
Bir bölgede vardı öyle bişey nükleer santraller falan yapıyorlardı kapıyı açmak için.
Ama nerede olduğunu unuttum bir yerde okumuştum.