bugün

tanım: cehennemi boylamış yazarın söylenceleridir.

evet sevgili arkadaşlar. bu notu sizlere cehennemden yazıyorum. burası sıcak. bir dakika klimayı açayım hah. dostoyevski yanımda yeni romanını yazıyor. kurt cobain marijuana almaya çıktı, çakmağı da burda kalmış. esrar ateş pahası burda ama yakmak ve yanmak bedava. bob marley, amy winehouse, janis joplin hatta yavuz çetin bile bizim evde. ev yanardağ kıyısında tripleks bir villa. havuzumuz yok maalesef. su bulamıyoruz. suyu cennetten kaçak getirtiyoruz. aşçımız bolulu berkecan usta. çok güzel yanar döner tavasında enfes yemekler yapıyor. sağolsun zebaniler çok iyi bakıyorlar bize. tam bir sanatçı evi burası.

bir dakika bekleyin kurt cobain geldi. kapıyı çalıyor.............tamam geldim. kurt mangallık kedi eti de almış. birazdan yakıcaz mangalı. ama söndürebilir miyiz bilmiyorum. ev de ahşap zaten. en az 50 kere yandı. itfaiye de yok buralarda. kurt yeni beste yapıyor. diğer arkadaşlarına özellikle dave grohl'a çok tepkili. ana avrat sövüyor hepsine. neymiş sırayla intihar edeceklermiş de. dünya çapında yankı uyandıracaklarmış. olm dedim aldım karşısına bir sigara yaktım suratına üfledim. zaten sen yapabileceğinin en iyisini yaptın dedim. fuck you dedi bana. benim gibi cennetlik adama bu denmez dostlarım. bu düpedüz aymazlıktır, ibneliktir, afedersiniz ama godoşluktur. sonra ekledi. "yok olup gitmektese yanıp kül olmak daha iyidir" dedi. canın cehenneme dostum dedim. canın cehenneme...