bugün

her yazarın çaylak iken çektiği ızdıraptır.

aylarca sözlüğün yazar alımı beklenip,yazar alımının başladığının görülmesi akabinde tarif edilemez bir sevinçle hemen üye olunur. yazar olunuyordur. bu sevinç de haklı bir sevinçtir.günlerce belki aylarca düşünülen nick alternatiflerinden en güzeli ile kayıt yapılır.bundan sonra mail sayfası açılıp aktivasyon kodunun gelmesi beklenir.gelmesi gerekli aktivasyon mailinin gecikmesi,bir anlık sıçırtır garibim yazar adayını. birden belirir o güzelim mail. link'e tıklanır ve yazarlık aktif edilir. yazarlık yolunda ilk adım atılmıştır.

işte kasma olayı da tam olarak bu aşamadan sonra başlar.

yazarlığının kabulü için gireceği her entry'de, açacağı her başlıkta çok dikkatli olması gereklidir çaylağın.kelimeler itina ile seçilir.girilecek 3-5 kelimeden ibaret entry için bile en az 15-20 dakika heba edilir. * defalarca kontrol edildikten sonra fare kaydet butonunun üzerine getirilip,gözler kapatılarak kaydet butonuna tıklanır. hemen sonrasında ki "inşallah beğenilir, yarabbim sen bana bu yolda yardım et, yazarlığımın onaylanması için bana yardım et" şeklinde yakarışlarda yazar adayının ne kadar samimi bir yazar olacağının göstergesidir. safdır, temizdir, iyi niyetlidir o.

bu işlem 20 entry boyunca devam eder.yazarlığının onaylandığındaki mutluluğu da görülmeye değerdir.

+ anneeee ben yazar oldum, muck muck..
- hüdaveerdii oğlum dur len..
+ yazar oldum anne yazar oldum
- ne yazarı oldun? nerde oldun ? para verecekler mi ?
+ '^'^+%&^+%&/(
ne yazsam sıkıntısı. çekilir dert değil hani.