bugün

Hazırladığım ödev elimde patladı sözlük. 5 saat uğraşıp 5 dk lık video hazırladım. Kesme işlemi için 3 saatimi ayırdım bilgisayarım olmadığı için movie maker ı bile olmayan bilgisayarlarla uğraştım. Sonuç, sonuç videolar çalışmıyor. Oturup ağlicam şimdi. Kesicem kafamı. Bu kadar mı şanssız olunur arkadaş.
bu sözlükte sosyal hayat sıfır sıfır sıfır. biraz kendinize gelin be.
5.30 da kalkıp 6 da okula gidiyorum ve hava karanlık oluyor one öyle yav şafak operasyonu gibi .
geç yatıyorum erkenden kalkıp işe geliyorum. ve hep aynı şeyler. yaz çiz hesap kitap, dert bitmiyor.
Çünkü özledim.
Salı günü anjio olacagım.
öl dese òlecegim insan tarafından umursanmamak. halbuki bana o kadar acı çektirmesine ragmen hala aklım onda.
canım sıkın diye yazacaktım burdaki arkadaşları görünce vaz geçtim ben baya iyi durumdaymışım,şükrolsun.
geçmiş ortaya çıkıyor ve herkesi silmeye çalışıyorum.
ondan mesaj gelmiyor.
ise gitmem okula gitmem yazı yetistirmem lazim. bölümümü sevmiyorum. tekrar lysye gircem onun icin de ders calismam lazim.grip de oluyorum. o kadar çok yapacak şey varken hiçbirşey yapmamak mı daha iyi diye de düşünüyorum.
değer verdiğim insan bana ' ne sanıyorsun kendini dedi.' bana bir hiç gibi davrandı.
mutsuzluğun dibini ekmekle sıyırıyorum, kederimden ölücem.
Eski sevgilim daha 4 ay geçmesine rağmen yeni birini bulmuş sözlük kötüyüm.
cumartesi günü çalışıyorum. daha ne olsun.
kalacağımı bile bile çalışıyorum.
istediğim yere giremeyeceğimi bile bile çalışıyorum böyle işi sikeyim.
çok acıklı bir şarkı dinliyorum ve enkazım.
beyefendinin biri beni sinir ediyor.
Çünkü bugün anneler günü ve evimin annesi evinde değil.
Yaralarim depresti yine...kaniyor...kabuk baglamisti oysa..bir an geliyor yeniden kaniyor...durduramiyorum..cok konusuyorum bu sira...Anlatiyorum...anlatmak istiyorum...Belkide bi terapiste gitmeliyim..Iyice deşip yaralarimi sonuna kadar kanatmali kan kaybindan ölene kadar durmamaliyim...Sarsmaliyim kendimi..Biri sarsmali beni ..korkularimla yuzlesmeliyim...Bu nasil bir zayif noktadir?? Bahsederken bile gozlerim doluyor.Anlattigimda ne hale geldigimi hatirladim birden...uzun sure kendime gelememe..bi bosluk hissi..derin bir bosluk..Kacmamaliyim .ilac cozum degil.
Nicki minajın memelerinin arasına kafamı hiç bi zaman sokamıyacağımı hatırlıyorum.
beşiktaş 1 gol atsa son dakikalarda 518 tl alacaktım amk böyle işin, hep aynısı oluyor fenerde eskişehirspor dan yemişti son dakikalrda gol beklersin atamazlar, gol olmasın dersin son saniyede olur. anasının amına koyim böyle işin.
bugün pazar ve ben annemi çok özledim.
sürekli yolculuk yapmaktan fenalık geldi.