bugün

bursa' da, görükle' de 25 şubat 2012 cumartesi, saat 18:00' da, buda kafe' de başlayacak zirve.
herkesin müsait olabilmesi adına, günü çarşamba' dan cumartesi' ye alınmış zirve.
adı sır gibi saklanan bir futbolcunun da katılması için çaba gösterdiğim zirve. bu futbolcu ozan ruhluymuş, ipek yumuşaklığında şiirler yazarmış.
güzele benzeyen zirve. ama tarih biraz daha geçe alınsa da millet memleketlerinden okullarına dönse ?
canım isterse katılacağım zirve.
gidersem haber ederim zirvesidir. *
canı isteyenin gelebileceği zirvedir. erkek de olsa, kadın da olsa, saçmalamadığı ve inci sözlük obsesyonuna kapılmadığı sürece herkes rahatlıkla gelebilir. isteyen gelsin, gelmeyecek olan da başlığı altında kirliliğe sebep olmasın.
canım istiyor o halde katılacağım zirvedir.

bir de bir ara 24 aralık ney dinlemeye gidiyoruz zirvesi vardı ertelendi sonra gidilmedi kaldı ama bunun konumuzla bir alakası yok.
rezervasyonun zirveden önce gerçekleştirileceği zirvedir. bu sebepten ötürü kapıdan girip uludağ sözlük zirvesini sorarsanız size yer gösterilecektir.
çok ünlü üç kişinin katılacağı zirve. bunlar ki victoria markasının savunucularıymış ve angels kanatlarıyla uçmaktalarmış bazen.
cumartesi günü gerçekleşecek zirve.
---spoiler----
1. bursa' da, görükle' de 25 şubat 2012 cumartesi, saat 18:00' da, buda kafe' de başlayacak zirve (unidentified stranger)
---spoiler---
yarın saat 17 ve 18 arası yazarların buda kafe' ye gelmesiyle başlayacak zirve. birbirimizi nasıl tanıyacağımıza gelince, şahsım siyah pardesü ve parmaksız eldivenlerle masalardan birinde oturuyor olacak. girişe yakın olmaya çalışacağım.

buda kafe' yi bilmeyenler için: görükle' de, çekirdek kafe' yi bulun ve hizasından cadde boyunca yürümeye başlayın. buda kafe, sol tarafta, kuaförün tam karşısında yer almaktadır.
eğlenceli geçmiş, güzel sohbetlere sahne olmuş zirve.

gelenlere teşekkür eder, adını listeye yazdırıp da gelmeyenlereyse koskoca bir teessüfü borç bilirim.
oldukça keyifli geçmiş, soğuk havaya rağmen sıcak sohbetlerle ortamın ısındığı bir zirve olmuştur. genellikle yeni nesillerin yoğun katılımı olan bir zirve idi.
ben de katılmak istiyoruma basıp, programımı kontrol ettim zirve saatinde boşum seçeneğini seçip, üstüne birde eveti tıklayarak gelmeyen arkadaşların amacını idrak etmeye çalışırken kahvemi getirdi garson arkadaş.

Sonra bir yudum aldım,
bir de sigaradan bir nefes,
'siktir et be oğlum' dedi içimdeki ses
Bende tam olarak öyle yaptım.
haberimin olmadığı için gitmediğim zirvedir. oysa ki zaten görükledeydim.