bugün

Geçmişte Galatasaraydada oynamış sol kanat oyuncusu.
şimdi düşünüyorum da cim bom bu adamı cska Moskovadan almadı,sebep ise 8-10 milyon Euroluk bonservis.
şimdi canerden sonraki sol bekler ve ortalama verilen paralar;

-volkan yaman 500-1 milyon Euro
-Albert reira 3-4 milyon Euro
-alex telles 6.1 milyon Euro
-Tarık çamdal 4 milyon Euro
-lionel careol 1-2 milyon Euro
bunlar tahmini rakamlar.
yani toplamda 16-17 milyon Euro.
10 milyon Euro canere vermemek için birçok oyuncuya 16-17 milyon Euro verdik....
Bir zamanlar stoch'un yedeği olup Ersun Yanal sayesinde yeniden dirilen sarı saçlı futbolcu.
28.07.2015 tarihinde oynanacak shaktar donetsk maçı ilk 11'inde yer alacak futbolcudur.
Türkiyenin en iyi orta açan Türk oyuncusudur. Bugün yine dünya yıldızımız Robin Van Persie'ye adrese teslim orta açarak günü kurtarmıştır.
kaç maç ceza aldı lan bu futbolcusu. yeter amk. evet.
Hocam, nedir bu mali değer? Dedirtendir.
tartışmasız türkiyenin en iyi sol bekidir, avrupanında en iyilerindendir.
gereksiz zamanlarda bile orta açan fenerbahçe beki.
10 ortasından 3'ü adrese teslim 7'si sürekli gümüşhane'ye gitmektedir.
Caner koş asenayı sikiyorlar.
Türkiye'nin en iyi sol beki fakat kişiliği çok övünülecek bir futbolcu değil.
fenerden futbolculuğunu beğendiğim tek futbolcu.

madrid e koy marceloyu barçaya koy jordi albayı keser yemin ediyorum böyle hırs böyle ortalar yok.
Zorlaya zorlaya golü çıkartmıştır. Evet.
asistini yapmıştır.
Çok basarili bir futbolcu. Seviyorum seni.
çekti aslında faul yaptı ama iyi götürdü topu.
Hollanda karşısındaki 3. Golün sahibi diyebiliriz.
Helal olsun ite kaka attırdı.
bu top sike sike benimdir diyen futbolcudur. Turkiye Hollanda macinda 3. golu atmistir.
ite kaka falan değil formasından çeke çeke rakip oyuncunun golü attirdi. Neyse en azından üst oldu.

Edit: niye eksi kardeş, yalan mı amk? Böyle gol atacaksak hiç atmayalım daha iyi. Caner e bi antipatim yok ama yaptığı hareketi alkışlayacak halim yok. Ne gerek vardı ki?
Instgramda görmüştüm Karısı buna bi ev gösterip alalım bunu diyodu Buda ona tamam Aşkım Demişti. O zamandan beri bu ismi Nerde görsem küfür ederim.

Bir futbolcu.
Faullu bir asist yapmış fenerli topçu. Böyle asist yapacaksan hic yapma.
Rakibe faul yaparak gol asist yapan futbolcudur. Gerçek bir fenerbahçeli olduğunu cümle aleme bir kez daha kanıtlamıştır.
Hollandaya koydu kedicikler hopladi. Tuhaf.
sarhoş gibi bugün.
güncel Önemli Başlıklar