bugün

hayırlı geceler arkadaşlar...

görsel

vakti zamanında fabio bilica, gökçek wederson, andre santos ve kazım kazım'ın maçlardan önce grup seks partilerinde cirit atması gibi skandallarıyla ünlü fenerbahçe s.k takımında sol bek ve sol kanat olarak forma giyen, pembe rengini ne hikmetse pek bir seven ve komşumun üniversiteye bu sene başlayan kızına oldukça benzeyen caner erkin isimli futbolcunun olaylar tamamen iftiradan ibaret olsa da karısı tarafından aldatılmayı sanki biraz hak etmesidir. aslında başlığı biraz daha farklı açacaktım ama yanlış anlaşılıp takkemize dert açmayalım dedim...

şimdi olaya hep mağdur gibi duran kişinin tarafından bakan bir halkız. dolayısıyla tamamen uydurma olan bu olayda asena atalay erkin'in suçlu olduğunu düşünerek kendisine hiç hak etmediği ağır sözleri sarf ediyoruz, daha doğrusu bir kısım kendini bilmez ediyor. faakatt eğer şöyle bi akıl ve mantık çerçevesinde inceleyecek olursak caner erkin'in bu olaylar eğer gerçek olsaydı aldatılmasının biraz doğal olduğunu ve biricik eşinin sonuna kadar haklı olduğunu görebilirdik...

doğrusunu söylemek gerekirse pembe şort ve külot giyen, saçını her yaz papatya suyu sürerek açan, maçlarda saçını son derece feminen bir şekilde arkadan toplayarak at kuyruğu yapan, karısının kısacık mini eteklerle ve göbeği açık entarilerle dışarılarda gezmesine karışmayan adam kim olursa olsun aldatılmayı hak eder...

yani asena atalay erkin hanımefendi caner'i aldatsaydı hak verirdim. tabii ben yerinde olsam aldatırdım doğrusu. fakat fenerbahçe'de o kadar yakışıklı futbolcu oynarken berkay'a yüz falan vermezdim. mesela pierre webô sevimli adam, charmander gibi dizine yatır sev.

bu arada konumuzdan alakasız ama ben berkay ve caner arasında kalsaydım berkay'ı seçerdim. berkay'ın tipi af buyursun kafir cinlere benziyor fakat ne kadar arzulu bir adam olduğu şarkılarından belli. örneğin ''Benim adım Berkay. bir tek isteyen gelsin. O kadar şarkı varken ta içimi gösteren. Benim gibi adam daha nasıl dile gelsin. ovvhhh aman tanrım o ne biçim manita.'' peki caner ne yapıyor ? fenerbahçe formasıyla ileri uçtaki zenci forvet hattına orta açıyor...

görsel
görsel
pembe giymekle aldatılmayı bağdaştıran über zekanın tespiti. alkışlarla uğurluyoruz.
(bkz: uyu demeye geldim)
trol olmak demek şerefini kenara bırakmak demek midir düşünmek lazım. kalite yazarsın trollüğün bile kalitesi var adabı var şerefi var. olmayan bilemez burada prim yapacam diye alay edilmeyecek bir konuda alay ederler. caner'in aldatılması caner'in eksikliğimi yoksa eşi olacak hanımın mı? şerefsizlik caner mi yoksa berkay denen tipsizin mi? bu ayrımları yapmadan trol olacağım diye böyle yapmak. bilmiyorum benim ahlakıma sığmıyor, monitör arkasında yazanın şerefine sığıyorsa yorum yapmaya gerek kalmıyor zaten seviye yerde. başına gelince anlar umarım.
niye hiç mi yok bunun parası şeyi, her gün başka karıyla takılma şansı yok muydu, niye kezban fare suratlının tekine bağladı hayatını çoluk çocuk yaptı. yok mu onun yaşında zevk keyif süren topçu.

hangi insan evladı aldatılmayı hakeder lan. bu karı evlenirken bilmiyor muydu canerin eski hayatını, kabul etmeseydi, şimdi "sen grup seks yapmıştın hakettin cnm" mı dicek.

ha ama etuuuymuş. tamam tamam. *
(bkz: kafir cin)

(bkz: yaran entryler)
(bkz: Berkay vs Caner)
Uzatma gavat işte.
arkadaşlar format dahilinde de olsa dedikodu yapmayalım çok günah.
ünlü olmayacan arkadaş yoksa sözlükler eşinle çocuğunla evliliğinle ilgili ağzını açan konuşur. adamın da suçu yok mesleği gereği ünlü anasını satayım. ulan bırakın milleti sizene aq keşke tanısam da manitanızı karınızı accık da ben size sallasam.
Sen avrupaya maça git milli maçlara çık karın berkayın altında kalsın.
canerin ailevi hayatı size kaçıyorsa muhtemelen kaldırıma oturup çekirdek çitleyen dedikoducu mahalle karısı olabilirsiniz. ya da gazetede sadece magazini okuyanlar gibi bişi.
olayın iç yüzünü bilmeden kimsenin saçmalamaması gereken durumdur zira berkay isimli şahsın ünlü tiyatrocu derya baykal'ın kızına da iftira attığını görmek gerekmektedir. bu sebeple berkay denen şahsın caner erkin'in eşi asena'ya da iftira atmış olabileceğini herkesin bilmesi gerekir...
eşinin adı popçu berkay'dan sonra bu sefer de iş adamı mehmet dinçerler'le aşk dedikodularına karışmıştır. caner bu kadar baskıya boyun eğer mi, ya da eğmeli mi, bilemedim. olmuyorsa da olmuyor deyip bitirmeli bir yerde, kendini yıpratmadan. bu arada popçu berkay'ın aracını da kurşunlamışlar dün.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar