bugün

evet sözlük. yaklaşık 1 hafta önceydi. niye şimdiye kadar yazmadın dersen şokun etkisindeydim efendim. evde oturuyorum internetteyim. iftara gelen teyzemler dışarı çıkmak istediler. istemedim. ben üniversiteden yeni geldiğim için özlemiş olduklarını düşündüm ve onlarla gitmeye karar verdim. lakin 4 biz 4 teyzemler. araba partner. önde 3 kişi arkada 3 ve bagajda 2 kişiydik. bir an kendimi caddenin içersinde buldum. nasıl bir rezilliktir anlatamam. sonrasında dondurma almaya karar veren eniştem arabayı madonun önüne çekti. o çekiş son çekiş. arabayı yerinden kımıldatamadık. meğersem akü azmış bitmek üzereymiş ve bitmiş sözlük. o enişteye sorarsın neyine güvendin be adam? ve sonrasında cadde deki insanların arabadan 8 kişinin inmesine şaşkın gözlerle bakması doğal. bekleyin vurdursaydınız dediğinizin farkındayım. denemez olurmuyuz. ama arabada tık yok efendim. sonra küçükyalı civarında taksici olan babamı aramak geldi aklımıza. babam gelirken yolcu almış sözlük. hayda. 2 saatte banklarda onu bekledik. sonra yanında bir usta ile geldi. aküyü biraz şarj etmiş. ama eniştem hala artistlik peşinde. beni dinlediğin için teşekkürler sözlük.