bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
kral adamdır.
çabuk çıkar yandım cümlesinin azericesidir.
yazdığım entrye entrynin olduğu başlığın altında değil de benim başlığın altında cevap vermeyi tercih eden yazar. forumcu herhalde demek istiyorum ama bir şey duyduğunda ipliğiyle şişini koltuğunun altına sıkıştırıp hemen komşuya koşan yaşlı teyzelere daha çok benziyor. entrysinin * sonuna ocakta yimeem var yazsaymış tam olacakmış.

edit: bir de akıllı ol diye mesaj atmış ki evlerden ırak.

(bkz: http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf)
yazdıkları okunası, renkli bir yazar. takipteyiz efenim
tütün komasına girmiş anladığım kadarıyla dediğim, sevecen kişilik. size de eyvallah efem. *
çalışan ama entellektüel yönünü ihmal etmeyen nazik bir yazardır.
nickine hayran oldugum yazar.
(#9697432)
Bahçenin ezikliginden kaynaklanan bir dram var sanki havasında.
kendi tarihinde bir ilke imza atıp istatistikler içerisinde yer almış yazar, ben.
türk telekom arena açılışı ve agresiflik/#10528319

not: galatasaray'lı bebelere teşekkürler. çok anlamlı bir istatistik oldu. halen daha hassas ve alıngansınız. ama öğreneceksiniz, yavaş yavaş. sizden korkan sizin gibi olsun.
doğru herkes için aynı olmayabilir, önemli olan kendimize göre doğru olanın arkasında durmaktır. yoksa ne rte hayranıyım ne de politikanın salağı, alayının dibine kibrit suyu.
mesele size bedava stad yapılırken de aynı sesi çıkarıp bağırmaktı.
haa başka dingillerin de gereksiz incitici konuşmaları oldu orada ama sonuçta bilmem kaç senelik avanta kredi ile bitmiş oldu stadınız. yani devlet size kredi açtı.
bu ne demek; ali sami yen'in yeri ve projesi toki tarafından halledilene kadar sizden bir kuruş para çıkmadı, çıkmayacak. orası hallolana kadar kredi aldınız devletten. bu kadar açık ve net.
biz ne yaptık; biz kredi falan almadık, forma, atkı ve kombine alıp stadı belli bir sürede tribün tribün tek tek yeniden inşa ettik.

aramızdaki fark bu, anlamayan varsa halen daha: (bkz: bsg)
(bkz: alıngan ve hassas galatasaray bebişleri)
apo p.çinin galatasaraylı olduğunu söylemem çok zoruna gitmiş yazar.
apo pici** ve şürekasına her daim küfür edebilen yazardır. hainlerle işi asla olmaz ve yoktur. o rezalet imla içeren entariniz denk gelmiş efendi!
nicki beni korkutmuş yazardır.*
futbol entryleri gülümseten değerli yazar.
kendi nick altına 5 entry döşemiş, şampiyonlar liginde 6 maçta 0 puan çekerek rekor kırmış takımın taraftarı olduğunu unutmuş (#11907882) yazar.

edit: 6 oldu.
aptal yazarlar olduğu müddetçe aynı şekilde devam edecek olan yazardır. işin keyif veren tarafına her zaman sempati ile bakar. ince göndermelerden asla gocunmaz ama eşeğin amına suyu kaçıran herkese aynı şekilde davranır.
kimseyle bir derdi yoktur. aklı başında futbol muhabbeti yapan her adama kapısı açıktır.
bazen kirkfirinekmek yemek yetmeyebiliyor güzellikleri kavramak için.*
edit: imladır.
nicki ile sıcak yaz günlerimi bir nebze olsun serinletmiş komik yazar. altıma sıçıyorum şu an.
nicki ile beni güldürmüş yazardır. hoşgelmiştir.