bugün

Türk televizyon tarihini tartışmasız en kaliteli yapımı unvanını elinde bulunduran senaryosu, yönetimi, müzikleri, oyunculuklarıyla fark yaratan yapım...
gelmiş geçmiş en iyi dizi.

bütün bölümlerini 2 günde tekrar izledim. az önce final bölümünü bitirdim. salya sümük ağlıyorum. babanızın, ailenizin, sevdiklerinizin, sevenlerinizin, elinizdekilerin kıymetini bilin lan totoşlar.
benimde çok sevdiğim bir diziydi. ev arkadaşlarımın dalgasına mazur kalsamda izlerdim.(kadın dizisi mi izliyon lan)
oyunculari ve müzikleryle mükemmel bir diziydi.
o adamlari bir arada görmek ne kadar hostu.

erkan can
mehmet günsur
fikret kuskan
nejat isler
+
melisa sözen
vildan atasever.
gülbeyaz ile birlikte en çok özlenen dizidir.
kaliteli dizi nasıl yapılır sorusunun yanıtıydı resmen.
özlemişim bu diziyi. aynı sahne bunca zaman sonra aynı şekilde nasıl etkiler, nasıl yaralar, nasıl vurur...

"bi gün taksiye bindim. taksicinin elinde bir dal sigara, öylece tutuyor. tiryakiyim abi biliyor musun dedi. yaksana dedim. yakarsam biter dedi..."

bir şeye tiryaki olmak diye buna derim ben...
araba sahnesinde konuşmayı ne zaman izlesem istemsiz gözlerim dolar. nejat fena oynamıştır Melisa'da iyiydi. ama hepsinden iyisi funda arar reyizin şarkıya girişiydi.
güzel diziydi şimdi de olsa keşke.
ben askerken başlayan ve biten dizidir.izine geldiğimde funda arar'ın o şahane yan yana şarkısına beni müptela etmiştir ayrıca.ayrıldığım sevgilimin fotoğraflarda ki gözlerine bakıp yüzlerce kez dinlemişimdir.hey gidi gençlik,her nereye gittiysen orada kal.

http://www.youtube.com/watch?v=UFG5X6BIL2E
Ne diziydi be keşke tekrarı olsa..
Zor durumlar için kullanılan bir deyimdir bu.