bugün

Tuğçe kazaz kitap çıkardı arkadaşlar. Bence daha fazla konuşmayalım.
Ilk defa bu yazarı haklı buluyorum
Önüne gelen yazar olmaya başladi.
Klasik eser okumaları gerekirken bunların kitabını okuyup etkileniyorlar.
adını ilk defa duyduğum yazar. sözlükte yine biri ifşa oldu sandım.
(bkz: olay yok dağılalım)
wattpad'de "meşhur" olan değilmiydi o? Bir insanın yazması onun okunacağı yada satacağı anlamına gelmez. Zırvalıklar okunup sattıldığı zaman da hitab ettiği kitle zaten bellidir.
hikmet anıl öztekin gibi bir adamın ﺍ (elif) gibi sevmek eyو (vav)allah gibi, son 6 7 yıl içinde oluşan modern islamcı gençliğin, aşk acılarını, hayata dair kırıklıklarını teskin etmek amacıyla geniş bir piyasa vurdurduğu bir ülke düşünün. yapay yollardan elde edilen islamcı gençlerin çoğaltılması konusunda toplum mühendisliği işleri yapılan ülkemizde bu tür dönem adamları para kazanıyorsa şaşırılmaması gereken durumdur.

( bu dediğim kitapları okuyan bu gençleri, facebookta , ''bir masa üzerinde çay, opsiyonel olarak sigara. opsiyonel olarak gözlük ve bahsi geçen kitap'' şeklinde fotoğraflarıyla ayırt edebilirsiniz. ayrıca bunlar facebookta çay geyiği yapan tiplerdir.) yeni türk gençliği edebiyattan anlamaz efendim kasmayın. pop dinleyen gençlik edebiyattan hiç bir sikim anlamayacaktır. o halde yetenekli edebiyatçılar değer bulamayıp piyasadan kaybolacak. okuyucunun ihtiyacı olan daha hayat çizgisi açısından belirgin yazarlar bu dönemde kazanacaklardır.

not pop dinlemem edebiyattan anlamam ama kaliteden anlarım.