bugün

kürdistanı kuramam amaaaan
basma da fistan giyerem amaan

şeklinde gidecek milli marştır
Ben tarihi ve gurur duyacak hicbir boku olmayan asalak orospu cocuguyum.

Yukarida gordugunuz k*rdistan milli marsinin ilk dizesi. Digerinide siz getirin.
bu olmayacaksa kürdistan da olmasın....

https://www.youtube.com/watch?v=tGosDYVHE7Q

bence kürdistan illa kurulacaksa daha az stresli bir ülke olması lazım. yoksa ne bu hep dert hep dert...
kafatasının içinde ot taşıyanların yurdu olabilirmi ki marşı olsun. öyle bir devlet olmazya olsada bunlar ileride kendi kendilerinide bölerler. vatan sevgisi maya gibidir, sütü bozuklarda tutmaz.
ahmet kaya'nın bir şarkısı vardı.
(bkz: #28871401) olabilir.
Duruş da human centipede filmindeki gibi olabilir.
Ey gardiyan hep vardır Kürt milleti
Yıkamaz onu bu Zaman'ın top güllesi
Kimse demesin Kürt milleti ölüdür
Kürtler capcanlıdır

Not : Kısacası kimsenin zahmet etmesine gerek yoktur Marş zaten vardır.
Hav hav hav.
Sözsüz bir marş olabilir. Osuruk sesleri yeterli diye düşünüyorum. Kusmuk sesiyle de desteklenebilir.
hakkında bilinmesi gerekenler şurada (bkz: ey raqip/#23880758) ve şurada (bkz: ey raqip/#28831448) ifade edilmiş marştır.
asla asla bir büyük olamadım asla.
Hewalim olmuş gelin
Ben hainim hain
Öşexim kaçmış ele
Yengem beri gele.
esek anirmasi.
https://www. youtube. com/watch?v=e9ToMkjitTo
kesinlikle bu şarkı onların coşkusunu ve mutluluğunu yansıtıcaktır. ülke kurma çalışmalarında başarılar diliyorum.
özellikle "büyük (!) kürdistan" için şöyle bir marş olabilir:

önce küçük kürdistan'ık
bir göt deliği kadardık
sike sike büyüttüler
içimizden trenler yürüttüler
kaçak sigarayı içtin mı
20 çocuk çıkardın mı
öşeği ahırda yengöyi yatakta bitirdin mi
al sana benden molotof kokteyli.
Oşek oşek oşek,
Kürt Kürt Kürt,
Yenge yenge yenge
Biji biji biji. *
hepsi birlikte orospu cocuguyuz diye bagirabilirler. ama o bile olmayacak.
arkadaşım eşektir.

arkadaşım eş arkadaşım şek arkadaşım öşşeeeek.
hiç haber göndermedin, ziktiğim o günden beri vs diye devam eder.
ya ya ye coco jambo ya ya ye.

bence efsanevik olur.

olmaz mı?
hazırı var zaten.
(bkz: ey raqip)
atalarımızın molotofla aldığı bu vatanı daima dimdik bir şekilde ... bi dakka abd rusya falan anamızı sikecek bu vatan kurma da vatan korumak gibi kız çocuklarına otobüslere esnaflara molotof atmak gibi basit değilse bana böyle birşey denmedi. neyse kürt halkı lalalala çok ileri medeni molotof üzerinde çağlardır koşturan bir halk.. böyle mukaddes bir milletin molotof tohumlarıyız. bizim atalarımız sümerlerdi yazıdan rokete kadar herşeyi biz bulduk.. biz... taşlarınız ve molotoflarınız dik olsun...

not : tarihte bi sike sürülecek başarı bulamadığım için sümerlere girdim . imza kürt peşto
(bkz: eksik etek)
başlığı ilk okuduğumzda korktuğum ve bir an öfkelendiğim başlık, entryleri okuduğumda ise karadenizin soğuk sularında hissettiğim başlıktır.
milli hayvanı eşöx olan bir halkın milli marşında da eşöx unsuru göz önünde bulundurulup içinde eşöx unsuru göz ardı edilmeyen bir milli marş bestelenebilir, eşöx nasıl anırıyor du la? aiiii, aiii, aiii , fena beste olmamış ben beğendim.