bugün

bırakın türkiye'yi tüm dünyanın, uzayın, evrenin fenerbahçe'ye düşman olması ve fenerbahçe'yi bitirmek istemesidir. mesela geçen uranüsten arkadaşlarla konuştuk, fenerbahçe'yi nasıl zor durumda bırakabiliriz diye bana sordular, şaşırdım, 'siz de mi?' diye sordum...

(bkz: fenerbahçeli kafası)
fenerbahçe'nin evrenin yapısıyla ters düşmesi durumudur. bu kadar çirkef, bu kadar yüzsüzlük bu evrenden olamaz. paralel evrenden geldi kesin bu fenerbahçe camiası.
volkan'ın sektör ı xt980 belan gezegeninden volkoş'u evinden aldırması sonucu ortaya çıkmıtır. meğer volkoş ünlü bir mafya babasının yeğeniymiş.. böylece fenere ve volkan'a düşmanlık başlamış.
fenerbahçeliler'nin bütün evrene karşı olmasından kaynaklanan, kendi yarattıkları paranoyadır.
fenerli kafasıdır. he amk barça da kafaya takmış. ben bu ligde sıkıldım tr ligine gideyim de şu fb yi yeneyim çok kıl oluyorum falan diyormuş. avrupa da fb formalarını görenler, giyenlere nefret dolu gözlerle bakıyormuş. bazı ülkelerde sarı ile lacivert renklerinin yan yana gelmesi bişle yasaklanmış. almanya da milli maçlarda tribünlerde olan türkler gs ts bjk formaları giyebiliyorken fb formalılar stada alınmıyormuş.

hepsini geçtim, ab nato ve abd de fenere düşmanmış. hatta abd nin gizli planlar dahilinde fenerbahçe cumhuriyetine girip oraya demokrasi götürmesi bile gündemdeymiş.