bugün

gün gibi açıktır.
bütün asya hatta bütün dünya israilin hakkıdır. bir düşünün adamlar çalışkan temizdir. bence dünyayı yönetseler çok iyi olacaktır.
Bok yesindir. Anca rüyasında görür. israil denen kasabada hepsi boğulup geberip gidecektir. Bütün lanetlerim bu ülkeyedir. ironi dahi olsa tepemi ziyadesiyle attıran başlıktır. Özür dilerim. Bakın ben özür diledim. Siz hala bm raporunu erteletmeye çalışın bakalım.
"şehit kanlarıyla sulanmış bu aziz vatan" kendisine ana sütü gibi helaldir. gelsin, alsın!
kenan ilinin sınırları üç aşağı beş yukarı belli olduğundan gereksiz görülecek taleptir. http://www.hanifislam.com/siyonizm/arzi_mevud.htm
--spoiler--
adı baran 14 yaşında arkadaşları onu einstein diyor
--spoiler--
Tüm dünya devletleri yahudiler kendi ülkelerinden siktirolup gitsinler diye israilin kurulmasına yardım etmiştir. Neden o bölge derseniz buğday bile yetişmeyen kurak topraklarda gebersinler diye yollanmıştırlar ama ibneler herzaman ki gibi bi yolunu bulup yaşamıştırlar.
yahudi ibnelerinin çalışkan ve temiz oldugunu düşünen mallar israilin kuruluşu araştırsınlar bakalım ne kadar "Temiz" lermiş.
orası da mı vaadedilmiş amk düşüncesini anında zihinden geçiren önerme .ufacık lübnanın hizbullahını deviremeyen,gazzeyi hala ele geçiremeyen israilden bahsediyoruz.asyada milyarlarca insan var .kafir anca kaçak oynar,iyi de oynar,ötesini yapamaz .asla cesaretli değildir .sadece çalışır .hayvan teknolojilerine rağmen onlardan enfes bir kara harekatı asla göremezsiniz .çocukları kavruk bedenler haline getirmeye yeter onların gücü .