bugün

büte kalanlara gülen öğrencidir evet hem de kıçıyla.
ayrıca zamanında dersine adam gibi çalışıp ödevlerini zamanında yapan, sınavlarını başarılı bir şekilde veren bilinçli kişidir.
yurdun farklı kesimlerinden bir kaç sınav için 10-12 saat otobüste ayak kokusu çekenlerle de acımadan taşak geçer ki bu onun en doğal hakkıdır.
edit: ne çok büte kalan varmış.
ilk defa bu dönem aralarına katılabildiğim öğrenci kitlesidir,ayrıca güzel bi duygudur,tavsiye edilir.
Ben öğrenciye öğrenci demem büte kalmadıkça. *
içinde bulunduğum öğrenci topluluğudur. iyi mi desem iyi evet ama bir eksiklik hissetmiyor değil insan hani.
Tatilini mutlu geçiren öğrencidir. Hayata bağlanmıştır artık.
Öyle öğrenci mi olurmuş tövbe estağrifurullah. Şekerisiz çay gibi.

Edit: öğrenci değildir o olsa olsa öylencidir.
hep o öğrenciler yüzünden büte kalıyoruz zaten.
ileride belki para kazanmaktan başka faydasını görmeyecek olan öğrenci olabilir bir ihtimal. zaten üniversite bokuna ileride çoook paralar kazanmak ve güzel bir kızla bu sayede evlenip güya mutlu olmak için gitmiyor mu bir çoğu? atma hilmi ben de ordayım. amacın ne diye bir çok kişiye sormuş biri olarak bunu söylüyorum. kıçımdan uydursam yine benzer şeyleri söylerdim büyük ihtimal.
finallere girmiştir. büte kalana da finaller girmiştir. fark budur.
göte gelir. bu adama selam verilmez, çok ciddiyim. büte kalmayan öğrenci mi olur amk.
bu alandaki rekorum 13 de 12'dir. O birini de sırf iddiaya girdiğim için finalde geçmiştim. hehe
geçen seneki halimdir.
bu sene kaldık o değilde etraf boşaldı resmen hani bir tek ben mi büte kaldın diye düşünüyorum 2 gündür.