bugün

bülent arınç'ın; "kendisinin ankara büyükşehir belediye başkanı adaylığına iki kez karşı çıktım ve kendisinin aday olmaması için sonuna kadar uğraştım zaten son seçimde de nerdeyse kaybediyordu. gökçek beni paralel yapının adamı olarak suçlasa da kendisi paralel yapının ileri gelenlerine ankaradaki pahalı arazileri parsellemesiyle bilinir" şeklinde yaptığı açıklamalardır.

belediye başkanlığını ve siyaseti twitter başından ona buna sataşmak zanneden gökçek bakalım bu sefer ne cevap verecek? arınç tam anlamıyla gemileri yakmış, artık aktif siyasi hayatım da nasıl olsa bitiyor diyerek bildiklerini bir bir açıklayacak gibi duruyor.
Oyle bi soktuki suan melih kendim ettim kendim buldum şarkısıni dinliyor.
melih gibi laf cambazına giren petrol boru hattıdır .
Bülent Arınçtan medet uman insan,insanımız.. vay halimize vay ..
haberleri izlerken çekirdek kesmedi gittim mısır patlattım.. her kanalda tekrar tekrar izledim, çok eğlenceli..
haha etme bulma dünyası, yiyin birbirinizi
Melih gökçek'in altında kalmayacağı ters boru döşeyeceğini gösterir.ne de olsa altyapı işlerini daha iyi biliyor.
ankara'ya su getiren boru çapındadır.
8 haziranı bekliyorum en son prison break izlerken bu kadar heyacanlanmıştım.
yeni aciklamalarin tayyodan gelmesi daha bomba olacak.
Şimdi bu adamın yaptığını da anlamıyorum. E sen bunları neden çıkıp daha önce söylemedin? Deseydin ya Melih'e oy vermeyin diye. işine gelince gerçekleri bir bir söylüyorsun. Neden şimdi cumhurbaşkanını yalanladığın gibi zamanında açık açık demedin Melih paralelle böyle böyle işler çeviriyor diye, neden o zaman da doğruları söylemedin? işler karışınca birbirinizi satıyorsunuz. Ne biçim devlet ne biçim adamlar anlamadım ki. En güvendiğim adamlardan olan Arınç'ın da böyle huylarını görünce siyasetten soğudum artık.