bugün

öncelikle kendileriyle oturup konuşulmalı, lisan-ı münasiple, kalpleri kırılmadan kendileriyle aynı ortamı paylaşmak istenmediği, farklı türlerin bireyleri olduğu söylenmelidir. ayrıca başlangıç ve yol parası için ceplerine birkaç kuruş para da verilebilir. ancak tüm çabalar sonuçsuz kalıyor ve ısrar ediyorlarsa başka yöntemler de vardır tabi.
(bkz: ddt)*
sporcuların kullandıgı sogutucu sprey sıkın bir süreligine beyazlayıp kitleniyorlar boylece bir gazete yardımıyla alıp camdan atabiliyorsunuz hem siz hem de onlar kurtuluyor.
Halk arasında karafatma diye bilinen böceklerden kurtulmanın yolu aşağıda yazılıdır ey sözlük sakinleri.
Alın bi tane kedi, para verip de kedi almayın sakın hee. Sokakta birsürü başı boş kedi geziyo. Çok değil Bir hafta evde besleyin bir daha da bırak evi binada görürseniz eksileyin beni. Ahan da bu kadar iddialıyım.
kesinlikle üzerine basıp ezmek değildir. geçen yanlışlıkla bastım içinden yeşil bir sıvı çıktı. artık yeşil olan hiçbir şeye bakamıyorum.
Geçenlerde banyoda gördüğün 2 tane hamam böcüğünü suyla kanalizasyonun derinliklerine gönderdim. En temiz yöntemdir. Tavsiye edilir.