bugün

hem kendisine hem de kızına tecavüz edilmiş bir annenin sözleri. neler olmuyor ki bu tür bir olay da olmasın. neyse çok uzatmadan konuya gireyim...

Almanya'da yıllarca büyükbabasının cinsel tacizine uğrayan 21 yaşındaki genç kız, durumu annesine anlattığında, daha büyük dehşete düştü. Genç kız, büyükbabanın annesine de tecavüz ettiğini ve yaşlı adamın kendisinin de öz babası olduğunu öğrendi.

Avusturya'da bir genç kadının babası tarafından bodruma kapatılıp yıllarca seks kölesi olarak kullanıldığının ortaya çıkmasının ardından, Avrupa'yı sarsan birçok "ensest" vakası gün ışığına çıkmaya başladı.

Silke, 11 yaşındayken defalarca Rainer P'nin cinsel tacizine uğradı. Cinsel saldırılar yaklaşık bir yıl sürdü. Silke, "Yeter artık" diye karşı durmaya kalktığında ise saldırgan duymazdan geldi. Küçük kız durumu annesine anlatmaya cesaret ettiğinde ise, "Büyükbaban, aslında senin baban" gerçeğiyle yüz yüze kaldı. Silke'nin annesi, Rainer P'nin üvey kızıydı. Defalarca üvey babasının tecavüzüne uğrayan genç kadın, 19'unda Silke'ye hamile kalmıştı. DNA testi de adamın büyükbaba değil, baba olduğunu doğruladı. * *
(bkz: sülale boyu ensest)*
-yavrum artık ailemizin yıllarca sakladığı büyük sırrı öğrenme vaktin geldi. bundan yıllar yıllar önceydi...blablabla...yani aslında büyükbaban aslında senin baban.
-hassicktir! hmmm evet şimdi anlıyorum. o zaman tansu çiller de benim müzik öğretmenim, adnan şenses mahalle bakkalımız, memati de üniversitede beraber kaldığım oda arkadaşım oluyor. offf kafam karıştı. iyi de o zaman *
(bkz: hüseyin üzmez)
ayrıca (bkz: babanın oğlu ama kardeşin olmayan kişi) **
(bkz: chinatown)

- o benim kızım. (jack nicholson tokadı patlatır)
- o benim kardeşim. (tekrar tokadı yapıştırır)
- o benim... hem kızım, hem kardeşim...

bu cümleler sadece filmlerde sarfedilmiyor ne yazık ki. lanet olsun ki sarfedilmiyor!