bugün

templar ile birlikte organizatörlüğünü üstlendiğim zirvedir.. kendisinin daha haberi yok bu durumdan ama satacağını sanmam..
aslen sözlükteki bayan yazarlar arası kaynaşmayı amaçlar.. zirveye sadece bayan yazarlar ve organizatörler katılacaktır..
evliler, erkekler ve evli erkeklerin gelmemesi rica olunur..
kötü bir niyet aranmamalıdır..
erkekler gelemez bu arada.. * * *
31inci sınıf komedi filmlerindeki gibi kadın kılığına girip katılacağım zirvedir. ve bu filmlerde olduğu gibi ortamdaki erkeklerden biri mutlaka bana aşık olacaktır.
akabinde bütün kizlar yalandiniz zirvesi organizasyonunu üstlenmekten kıvanç duyacağım oluşumun başlangıcıdır. hadi beyler köstek değil destek zamanı.
hassiktir benim neden haberim yok denilesi zirve, zaten rapper'den şüphelenmiştim ayıboğan servet e aşk şiirleri falan bişeyler yazmaya başlamıştı.

satmayacağım katılacağım bu zirveye . (bkz: ayde mori) (bkz: hadin gari) (bkz: hadi kızlar)
bu zirve, sözlük abazanlığının zirve yaptığının göstergesidir. Araştırmalar bursa da buna benzer bir zirve daha yapıldığını ve 1 kız 22 erkek katıldığını söyler.
ben başkasının araştırmacısıyım.
hiç bir hatun kişinin dikkate almaması dileğiyle.

sözlük bilgi kaynağı mıydı, yoksa başka bir şey mi?
" ben de katılam mı ? " dediğim zirvedir. mümkün değilmiş , pipisi olanları almıyorlarmış. *
kızlardan çok erkeklerin rağbet gösterdiği özde değil sözde zirve .
sözlükte bayan yazarları anlama başlığı.
çift cinsiyetli yazarların katılıp katılmayacağı merak edilen zirvedir.
(bkz: ben değil arkadaşım soruyor)