bugün

Yıllar itibariyle yükselen bir grafik sergileyen hadisedir. Bu iş bu kadar kolay mı diye veya hep Bursaspor'a olması tesadüf mü diye sorgulandığı anlar mevcuttur, ülke genelinde.
biraz da bursaya olsun hep 3 büyüklere olmasını arzu etmedğim olaydır.
destekleniyorsa da bursa desteklediğim olaydır.
hatta keşke bu sene de şampiyon olsalar.
futbolu istanbul kulüplerinin tekelinden çıkaracaksa hükmen galibiyetlerin sayısı da artsın.
bursa bu yolun açılışını yapmıştır artık anadolu kulüplerinin bu yolu izlemesi ve bursa yapabildiyse biz de yapabiliriz demesi lazım.
hasılı destekliyorum!!!

edit medit:
lan fenerbahçeliyim ben böyle konuşuyorum adamlar bizden aldı şampiyonluğu da size ne oluyor?
bazı eziklerin gücüne giden puanlardır.
aynı puanları bir dönem bursaspor'da kaybetmiş ve netice itibariyle akıllanmıştır.
şu unutulmamalıdır ki bursaspor her maçına futbol oynamak ve kazanmak için çıkıyor. maçı oynatmamaktan yana olan bir grup densiz taraftar da hem kendi kulüplerine zarar veriyor, hem de bursaspor'a 3 puan kazandırıyor.
bu kadar basit.
bu başlıktan kasıt diyarbakır'daki maç ise bursaspor zaten diyarbakırı her türlü yenecekti.
kasıt antep maçı ise 60. dakika bursaspor 1-0 öndeydi.
kasıt ankaraspor'dan geçen sene alınan 3 puanlarsa o hükmen puanları diğer 16 takım da aldı...
ama iş bu değil.
çamur at izi kalsın.
başka bir meziyet yok. olsa sürünmezler zaten...
helal-i hoş olsun diyeceğim puanlardır...

istanbul haybeden öyle puanlar, öyle kupalar aldı ki, bırakın biraz da anadolu yesin...

yesin ama büyüsün. avrupa'ya çıktığında hala süt dökmüş kedi, gördüğüm gadarıynan..
haklı kazanmıştır.
istanbul takımları bursaspor'u aşağı çekeceğine kendi takımlarını düzeltmeye çalışsalar daha iyi olur.
ortada maçın oynanmasına engel olaylar vuku bulmuşsa, normaldir, haklıdır. ki kanımca, yan hakemin kafasının yarılması yeter sebeptir.

ancak, daha önceki yıllarda istanbul takımlarının aldığı haksız puanlardan dem vurup şimdi bursa'nın da aynı masabaşı oyunlara bulaşma ihtimalini hoş görmek son derece tehlikelidir.

bakın, oyunlara karıştı falan demiyorum, ama karışma olasılığının olumlu karşılanması başlı başına sakat bir düşünce.

bir yanlışı başka bir yanlışla düzeltmeye çalışmanın doğru bir yanı yoktur gençler. oksimoronun amına koymayalım gece gece.
bursaspor bize futbolun meyvesinin gol olmadığını aslında hakemler olduğunu benimsetti.

(bkz: meyve veren ağacı taşlarlar)