bugün

günümüz modası, iktidara yağ çeken, biraz da islam kamuflajlı omurgasızlık. onur yok, gurur yok, kişilik yok ama para var. huzur da var. halk aç mı, tok mu soran yok. tek dertleri para. bakmayın böyle masum göründüklerine. içleri yok. bomboş. başkalarının üzüntülerinden, maddi yetersizliklerinden medet umar bunlar. 3-5 kuruş yardım yaptılar mı insan olduklarını zannederler. reklamını da yaparlar ki herkes duysun. şeytandan uzak durun derler. ama sorsanız kendi ruhlarını satılığa çıkartmışlardır. heyhat! insanoğlu insan olalı böyle ikiyüzlülük görmedi.
dindara laf sokayımda konu mühim değil diyendir. Götüyle güldüğü gibi fikirleride götünden çıkarma olasılığı büyüktür.
islamı, müslümanlığı her zaman iyi ahlak, paylaşmak gibi argümanlarla savunan salakların savunmasını yaptığı piçler. sanki ilk entry de bütün müslümanlar hedef alınmış gibi bazıları balıklama dalıyor. hayır ben demiyorum size piç. siz kendiniz işte lan o piç benim diyen. lan bu ne salaklıktır anlamadım gitti.
hangi köşeyi döndüklerini bir türlü anlayamadığım tipler..çok muhtemel ak parti meclis binalarına giden yolların köşesini döndüler..
özenti değil burjuvanın ta kendileridir. bakın dikkat edin en lüks arabalar en büyük evler bunların. 8 sene öncesine kadar donları yoktu giymeye birden türediler. nasıl oldu acaba?