bugün

Artık Burger King yolları adımlanmamalı ve fast food kültürü hızla terk edilmelidir.

Zaten wc şifreleri de tarihi değerlere saygısızca seçilmektedir. Orn:1453
şöyle bir şey var, burger kingin kötü olmasının sebebi franchise şubeler ve çalışanları. kimseyi aşağılamak maksatlı söylemiyorum ancak bu şirketin şubelerinde çalışanlar bana bir türlü temiz çalıştıkları izlenimini vermiyor. aklıma geldiği için söylüyorum ramiz köfte mesela o da franchise ancak aşçıların yemekleri pişiren ve servis yapanların temizliği bile başka. buna pek çok örnek verilebilir ancak burger king değil. hangi şubesinin önünden geçsem çok kötü bir yağ kokusu örneğin cevahir avm de bulunan.

gel gelelim ki ingiltere de burger king fiyat ve kalite olarak mc dondalds'ın çok çok üstünde. sonuç olarak çalışanlarına gerekli eğitim ve donanımı sağlamazsa çok müşteri kaybedecek.

dip not: döner ekmek varken zaten neden burger king yiyonuz abiler döner candır.
2008 yılında burger king kesim merkezlerinde at kesildiğine dair paylaşılan videolardan sonra halen burger king'ten yemek yiyen insan söylemidir.
Patatesin bayat; hamburgerlerin mikrodalgadan yarı sıcak yarı soğuk servis edildiği, iÇeceklerin bile ya gazlı su ya da gazsız şerbet olduğu saÇma sapan restoranları olan marka. BirÇok restoranı artık böyle kalite yoksunu.