bugün

bugün karşılaştığım durumdur. menümün yanında 2 adet ranch sos istediğimde kasiyer in ranch sos kaldırıldı efendim zaten sezonluktu demesiyle şoke olduğum durumdur. * *(#6682379) (#6975423)
asparagas haberdir. o şubede kalmamıştır, kasiyerde durumu süslemiştir kanımca.
ranch sos'un moda olması talebin artmasına rağmen üretimin hala az olması nedeniyle ortaya çıkan durumdur. hemen hemen her şubede çabucak bittiği için bulunamaması normaldir. ayrıca hakkaten de ranch sos gibisi yoktur!
burger king'in müşteriyi mumla arayacağının göstergesidir.
yanlış önermedir. sadece ranch sos talep fazlasına kurban gitmektedir. arz talep dengesizliği vardır. güzel bir sos olmasına rağmen fazla getirilmediği için çabuk tükenir.

burger king bindiği dalı kesecek kadar aptal mı?
malesef gerçek olan söylemdir. geçen hafta taksim burger king te isteyip alamadığımda çalışan çocukla ufak bir muhabbet ettik hatta bu konuda. kendisi, ürünün üretimden kaldırıldığını ve calve ile aralarındaki bir problemin bu olaya sebep olduğunu belirtmiştir. ama umarım en kısa zamanda yeniden üretilip tepsilerimizde layık olduğu yeri bulacaktır. yoksa mcdonalds hem sağlıklı oluşu hemde beleş soslarıyla en gözde restoran olduğunu yeniden ilan edecektir.

edit: entrymi girip kontrol amaçlı tekrar okuduktan sonra anladım ki insan oğlu böyle gereksiz bir konuyu dilediğince uzatabiliyormuş. kendimi tartışma programlarında ki yorumcular gibi hissettim. sanki devlet meselesi anlatıyorum amına koyim.**
gerçekten böyle bir şey yokmuş, sadece ranch soslar 25 kuruş olmuş okadar. Dün itibariyle 5 adet stokladım.elimde kanıtım var.
(bkz: hayat artık eskisi gibi olmayacak)
(bkz: intihar sebepleri)
burger"a gitmemdeki en büyük etkenlerden biridir. üzücüdür..
- e ozaman bi sarımsaklı mayonez ver denilen olaydır...
(bkz: hepimiz ranch sosuz)
(bkz: nayır)
(bkz: nolamaaz)