bugün

boyunu gormek icin ayaga yarim bi halde kalkinca bile "haa uzunmus" dedigimiz, birden tamamen kalkinca "aboov noluyo laan" dedigimiz yazar.

yok yok yaftalamicam, aklimda ustelik arastircam. *
bu adam bir harika he hiç de çaktırmıyor kerata.
zirve sonrası after partyde "ya benim kafam çok iyi şu anda ne anlatsan anlamıyorum" diyerek yarmış yazardır. dumanlı dumanlııııığ!
allah bi boy vermiş hayret edersin ha yazarı. bi de cok güzel diziler izliyor buu *
selam tanışalım mı? ben oguz.
bi yazar abim saygılar tanışmak nasip olur inşallah saygılar.
çok sevdiğim, beni eğlendiren yazar. kırk yıldır tanıyormuşum gibi kendisini nedense. ayrıca onu zirvede en çok güldüren benim ve buna sadece bir fotoğraf sebep oldu.
geç açan çiçek bu gözünden belli siz az daha durun bu varya zirvelerin en doğal adamlarından kendisi ondan pek çok severim bu kardeşimi.
zirve günü aynı kaderi paylaştığımız ve sabah kahvaltısıyla o saate kadar durduğumuz, after party için eski yeni'ye geçmeden önce mekanda bira tabağı yediğimiz ama doymadığımız, herkesler gitmişken orada başka bir arkadaşla birlikte muhabbetin dibine vurduğumuz yazar. lafını hiç de esirgemiyor, bu bira da sizden oluversin deyiveriyor. *

muhabbeti sizi hemen saran, hocam denilmesine kızan, abim dediğimde -yaşının genç göstermesinden dolayı- kendimi garip hissettiğim, o yüzden gönül rahatlığıyla kardeşim diyebileceğim yazar.

tam bir angaralı. ben senin alkolün etkisinde umarsızca ettiğin küfürleri ve onlara attığım kahkahaları sevdim. *
Boyundan buyuk mizahi olan yazar kisisi .Artik anlayin ne derece.

Ayrica zirvede keske daha once tanisaymisim dedigim yazarlardan.yaninda kendisini paslariyla besleyecek bir orta saha oldugunda attigi gollerle Her turlu gergin ortami kisa surede carkifelek kivamina getirebilir.birebirde daha da etkili.

Tomamla beraber her daim emrindeyiz.
sevdiklerime şaka yapacağımı bilen yazar. küs değiliz ya...
Talihsiz olaylar serüveni yemin ediyorum. Evden çık otobüs durağına git otobüsü kaçır sonra diger otobüsü bekle bin yarı yolda cüzdanı unuttuğunu farket cebindeki nakit son parayı otobüse verdiğini farket eve geri yürü. Cüzdanı al durağa doğru inerken belediye otobüsünün kaçtığını gör nakit yok beklemeyelim diye bankaya yürü orda sıra beklerken halk otobüsü kaçsın. Sonra metroya yürürken belediye otobüsü durakta değilsin diye durmasın. Şu anda yürüyerek kızılaya gidiyorum. Bekleyin beni dostlar...

Kısacası o bir bahtsız yazar. Evet evet benim o *
(#21964739) ana zamora garcia'mı ılık sanan yazar. "dostum, ılık olan ablası, bilgi yanlışın var!" deyü düzeltmek isterim kendisini. azg'ma gül koklatmam! ılığıma da gül koklatmam!

ılık vs. azg*:

görsel

azg 1:

görsel

azg 2:

görsel

şimdi anladınız mı beni, ha! *
gece yatarken sapasağlam bir şekilde yatıp sabahın beşinde titreyerek uyanan yazar. hastalık peşimi bırakmıyor amk. git gel yaşayan ve direnci az olan bünyemi ziksinler efenim...
bir koşu geliver bana börekler açarım sana yazarı. hasta mı oldun sen annem...
şimdi yayında olan radyo uludağ dj'yi. severek dinliyoruz.
Topsaslılardan tepki toplamamak için s harfi basmayan yazardır. Korkma, onlara karşı seni savunurum *
Rahat birakin kizi o benimdir.
birazdan benim istediğim parçayı çalacak yazar. şimdiden teşekkürler.
bi yayına gittik nick altımız trollenmiş arkadaş. vay ben nerelere gidem yazarı.
az öncearayıp ağlayıp içini döküp rahatlamış yazar. oyuncak ayısını özlüyor.
napıyım sarhoş olunca insanları telefonda kitlemeyi seviyorum.

beton döktüğüm çiçeğim yazar. daha "böen suarhoj dğeilim" olaylarına gireceğim.
raportörlerle sevişmekten hoşlanan yazar. *
Uykucu şirin.
(bkz: #22044725) istinaden,

Etik etek gibidir! her kaldırdığında altından çıkan şey istediğin olmayabilir...

(Herpes Simpleks)

dikkatlice alınız...