bugün

galatasaray'ı ve milli takımın başarısız olmasındaki en büyük faktördür ki bü yüzden milli takımda oynaması galatasaray'dan gönderilmeleri taraftarıyım.
Bu adamlardan yıllar önce bi sik olmadı trabzonda biraz futbol oynadılar diye adamları türkiye'nin en iyi futbolcusu konumuna koydular.
gs den yılda kazandığı parayı bir daha hayatlarında bile göremeyecek iki adet balondur.
xelçuk vardı bir ara hahahahahaha. yetenek fakiri amına koduklarım
sonunda ikisinde de bi zikim olmayacağı ortaya çıkmıştır, yıllardır söylüyordum millet hainilik ile suçluyordu. burak ve Selçuk gs den de bi an önce siktir edilmelidir.bi kez daha söyedim...
futbol mafyası. 6s nin amına koyuyorlar içten içe.. bu durum sikimde değil. ama konu milli takım olunca zoruma gitmiyor değil. bir an önce milli takımla ilişikleri kesilmesi gereken ikilidir.
muhteşem ikili milli takımın olmazsa olmazı.
iyi oynadıkları dönemler mevcuttur ama şu an iyi değiller ve tekrar iyi olana kadar kesilmeliler.
ikisi de başarılı futbolcular olmalarına rağmen özellikle son 1,5 sezondur hem milli takımda hem de galatasaray da formsuzlar. burak hakkında fazla söze gerek yok bir kaç sezan biraz şanslıydı o kadar. ama selçuk kumaşı olan bir orta saha. ve rakip takımlar selçuğu çözdüler. rakip seni çözdüyse eğer farklı varyasyonlar denemeli selçuk. sağa-sola kaçmalı, top sürmeli falan. burak neyse de Selçuk'dan umudum var hala.
Biri çalıyor diğeri oynuyor.

Öbür tarafta hesabını veremezsiniz.
Kankalar.
Dün akşam biri haksız faul diğeri haksız penaltı alarak gene görevlerini yapmış ikili. Vicdanları nasıl rahat ediyor acaba? Evet.
Volkan ın emre nin futbolcu sayıldığı bir ülkede adam gibi iki adamdır.