bugün

Bugün sevdiğim adamın beni sevmediğini öğrendim. Allah ın yok mu senin canısı ...
Üç aydır otobüste görüp hoşlandığım çocuğun benden altı ay küçük olmasını.
3 faz alçak gerilim sokak dağıtımında gerilim düşümü hesabı ve kesit tayininin nasıl yapılacağını öğrendim.vizeye hazırım.
Sevdiğimi öğrendim.
Sevildiğimi de.
amerikayı tekrar keşfetmeye çalışmak gereksiz.
Solunum sistemi mekaniği
Anatomik ölü boşluk
Akciğer kompliyansı
Ventilasyon hacim ve kapasiteler
Tidal ve rezidüel volüm
Kronik obstrüktif akciğer hastalıkları
Dinamik sft'nin yorumlanması
Hemoglobin saturasyonu
Dissosiasyon eğrisi

Şimdi yazınca fark ettim notun nerdeyse yarısı bitmek üzere ama ben henüz vizeye hazır değilim. Ağlıyorum sözlük!
bu zamana kadar hiçbir şey öğrenmemiş olduğumu öğrendim denilesidir.
sincanda kaybolmanın ne kadar kolay olduğunu.
evde oturunca param bitmiyomuş .
hicbirsey.
bir gece de ne kadar laf yenilebileceğini öğrendim sevgili sözlük.
Bazı şeyler konuşarak bile geçmiyor.
(bkz: hiçbir şey)
evet, şuan kendimden utandım oçler : )
beklentiler sadece üzermiş.

onu öğrendik.
insanların sana verdiği sözlere göre söz verme.
Bu sigarayı kartonla almak lazım kolay bulunmuyor.
Boşa geçen zaman geriye alınmıyor telafi diye bir şey yoktur.
(bkz: vize haftası çaresizliği)
Oksipital lob=gorsel uyarıların işlendiği yer.
Bir insana verdiğiniz değerin, onun gerçekten değerli olmasıyla ya da bunu hak edip etmemesiyle hiç ilgisi yoktur. Değer vereceğiniz insanları kendiniz seçersiniz ve bunu yaparken çoğu zaman ne durumda olduklarına aldırmazsınız. Bunun adı tam olarak 'değer yüklemesi'dir. Yani ona verdiğiniz değerin kaynağı siz olduğunuz için asıl değerli olan karşınızdaki değil sizsinizdir. En azından bir süre öyledir. Ama şunu da göz ardı etmemek gerekir. Birine gereğinden fazla değer verirseniz eğer (artık sürekli kendinizden verdiğiniz için) siz değer kaybetmeye başlarsınız ve onun gözünde ona verdiğiniz değer ölçüsünde değersizleşirsiniz. Soylu ve tutkulu başlayan pek çok yakınlaşmanın son derece sefilce sonlanmasının en büyük nedeni de işte bu durumdur.. Ali lidar.

Bugün bu paragrafın kafamdaki tüm düşüncelere tercüman olduğunu öğrendim.
allah varmış. az önce öğrendim.
Oğluma kıyafetleri artık küçük geliyormuş. Biraz daha büyümüş... çok özledim.
bilinçaltını anlamamız ve çözmemiz gerektiğini öğrendim. gerçekten kapalı bir kutu tıpkı uçaktaki karakutular misali; içinde ne var ne yok anlamamız şart. allah izin verirse bir işe girersem bununla ilgili eğitimler alıp insanlara ışık olacağım.
Ne olursa olsun eve dönüşün hiçbir şey için çare olmadığı.
Bugün strach, array, layer komutlarını ve olukların tasarımını, mukavemet hesaplarıyla metraj çıkarmayı öğrendim.
bugünde bir şey öğrenemedim amk bende mi sorun var ya.